Tetovaza

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve dok neko postavlja sebi pitanja kako, kada, gde i hoce li mu dosaditi za nekoliko godina - nece nikada uraditi tattoo.
Jos je gluplje, ako se to radi zbog toga zato sto je to IN.
Tattoo se radi zbog samog sebe!

Takodje, jos jedan glas protiv kane!
Izgleda ona OK, kada se uradi, ali kako vreme odmice pocinje da se brise, naravno neravnomerno. Posle izvesnog vremena, izgleda kao neka mrlja, fleka i slicno. Laz je da traje od 3 do 5 godina, tj. traje ali izgleda skroz bezveze.

A da, lazu oni koji kazu da ih nije bolelo kada su radili tattoo. Mada, dosta zavisi na kom delu tela se radi i sta se radi, tj. sa koliko iglica se radi i boji slika.
 
ma lažu te
traje 2 nedelje u vrh glave
a počne da se muljavi posle 10 dana :wink:
jedno je kad je tet STAV
a drugo kad samo želiš da se ukrasiš, onda je kana ok.
Mislim da istetovirane žene su malo idioti.
 
Moja greska! :)
Mislio sam na privremeni, tj. polutrajni tattoo koji traje od 3-5 godina. Isti je problem, nestaje i brise se, mrlja neravnomerno.
Zamisli samo to, kada ti se jedan deo tatto-a obrise posle dve godine, a ostatak ostane jos godinu dana!?
 
Nije isto, prvo što šminka ima jako dugu istoriju, podjednako je stara kao i istorija čoveka; isto tako i tetovaže, koje su zajedno sa njima predstavljale određene simbole i imale bitan faktor u odvijanju različitih rituala.

Sada je moderna tetovaža tu da prenese ličnu poruku osobe koja je nosi, dok je šminka globalno prihvaćen trend koji varira iz sezone u sezonu i služi da se nešto trenutno prekrije, istakne ili osenči.

I ako napravimo paralelu između ova dva pojma, šta će onda predstavljati ''privremena tetovaža''? Privremenu ličnu poruku?!
 
Da, privremena tetovaža će predstavljati privremenu ličnu poruku.
a sutra ću ja staviti neku drugu boju senke na oči...
možda ću se tako unakaziti, ali to je moja poruka.

vidiš...
 
Betty:
i dalje mislim da su istetovirane žene idioti.
Pa ne znam zašto bi postojala razlika između žena i muškaraca po tom pitanju, mislim da si ti to umislila.

Simpatične su one tetovaže popularne sada kod devojčica na donjem delu leđa, odmah iznad guze... to mu valjda dođe da imaš šta da čitaš i da ti ne bude dosadno kad radite doggy style. 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top