Jutarnja molitva

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Jutrom draga, otvorila oči,
moja kita odmah skoči.

- Sedi draga na moj gan,
blagodaran biće dan.

- Udji dragi, Sunce milo,
dao Bog, pa se pozlatio.

Izgovarate li nekad ljubavno sexualne molitve u cilju bogatije žetve ljubavi i sexa ?
 
Ja sama duboko religiozna i pobozna osoba. Srpkinja sam. Slavim Bozic, Uskrs i Slavu. Imam svoju crkvu i popa i ne verujem u druge crkve. Ne izgovaram takve molitve, jer su vulgarne, ali stalno se molim Bogu za mog decka, moje prijatelje, Mamu, itd.

Za decka koji je ozenjen?! :dash:

Ovo i mene totalno zanima :mrgreen:
Jako pobozna i duboko religiozna osoba. A da ne zaboravimo i hiperinteligentna


Moje pitanje nije u smislu da je decko mladji od mene, jer bi onda znacilo da zavdoim maloletnike, vec o tome da je mladji u odnosu na momke sa kojima sam ranije bila. Muva me jedan decko koji je dve godine stariji od mene. Ja nisam nikada bila sa mladjima, pa mi nije jasno sta da radim? Sta, ako nema kola? Sta, ako nema stan? Sta, ako me ne bude izvodio na popularna mesta? Sta, ako je zaboravan, pa zaboravi nase vazne datume? Sta, ako? Sta, ako? Pitanja se nizu, a strah raste. Ovaj sadasnji decko sa kojim sam ima malo problema sa zenom, pa mi je dosadio.
Znaci, pitanje, da ne bude zabune: Imate li neki intimno prijektovani limit koliko godina vas muskarac treba da bude stariji/maldji u odnosu na vas? Isto pitanje je i za muskarce znaci zena starija/mladja? I mislite li da godine u ljubavnom odnosu imaju veze?
 
Ja sama duboko religiozna i pobozna osoba. Srpkinja sam. Slavim Bozic, Uskrs i Slavu. Imam svoju crkvu i popa i ne verujem u druge crkve. Ne izgovaram takve molitve, jer su vulgarne, ali stalno se molim Bogu za mog decka, moje prijatelje, Mamu, itd.

blago tebi :)

koju slavu slavis?

da, odg. čevočuljku, ipak je to veoma bitno :) :) :P



a inače, ja nisam ni znao da postoji ovakva sorta politvi tako da ih ne konzumiram :amen:
 
Vidim da su drugari radoznali, a i ja volim da se druzim sa njima pa cu odgovoriti, to sto pitaju.

Slavim Sv. NIkolu. Slavim i preslavu Lazarevu Subotu.

Da, za decka koji je ozenjen. Ja sam mu dovoljno verna, dok smo u vezi, a kakav je takav je moj je decko, cak je nocas prespavao kod mene, jer se sinoc posvadjao sa zenom. Kao prava vernica, naravno, da sam mu pruzila utociste u svom domu.
 
Vidim da su drugari radoznali, a i ja volim da se druzim sa njima pa cu odgovoriti, to sto pitaju.

Slavim Sv. NIkolu. Slavim i preslavu Lazarevu Subotu.

Da, za decka koji je ozenjen. Ja sam mu dovoljno verna, dok smo u vezi, a kakav je takav je moj je decko, cak je nocas prespavao kod mene, jer se sinoc posvadjao sa zenom. Kao prava vernica, naravno, da sam mu pruzila utociste u svom domu.

nešto razmišljam, da li je ok, biti sa muškarcem koji se venčao u crkvi....a da si pritom pobožna!?

:think:
 
- Udji dragi, Sunce milo,
dao Bog, pa se pozlatio.

Izgovarate li nekad ljubavno sexualne molitve u cilju bogatije žetve ljubavi i sexa ?

Ove molitve su 'bogohuljenje light' i nisu u duhu pravoslavlja.

Sa druge strane, za$to mora molitva.. moze ne$to manje pompezno. Recimo da mlada, rumena, sa velim grudima foruma$ica posle lude i znojave noci sa foruma$em pevu$i sledece stihove:

Ustaj momo, slatka brigo
Vr$njak se pre tebe digo
Celu noc me zabavljao
Od zhivota rastavljao

Ustaj momo, zovi cLicka
Da se ovaj na$ sport slicka
Da se vidi radost na$a
Na slikama foruma$a :)
 
jedna od molitvi....;)




If I could change the way I live my life today
I wouldn't change a single thing
'Cos if I changed my world into another place
I wouldn't see your smiling face

Honey don't you worry, there's nothin' to worry for
'Cos if I didn't love you I wouldn't be here now
And if I didn't want you I would have turned around by now

You've got to believe me babe, believe that I love you so
'Cos if I didn't love you I would have turned around
And if I didn't want you, then I would want you out

This love, this love has filled me up
Ooh my love I'll never give you up
'Cos I'll always want your love

Chorus

Believing is the answer, the answer to all your fears
When I first said I loved you, I went in for the kill
Now when I say I love you, I mean I always will

This love, this love has filled me up
Ooh my love I'll never give you up
'Cos I'll always want your love

Chorus

This love, this love has filled me up
Ooh my love I'll never give you up
'Cos I'll always want your love
 

Back
Top