Madagaskar Escape2Africa

sanja.kiki

Početnik
Poruka
1
Ćao, ljudi , svi vi koji ste upućeni u ovu igricu molim vas za pomoć. Nedavno je moj sin nabavio ovu igricu i odigrao je donekle, međutim iskrsnuo mu je problem i ja sam kao svaka dobra majka založila svoj trud da mu pomognem. Napominjem da nisam neki ljubitelj i poznavalac igrica, što me nije sprečilo u mojoj nameri da mu pomognem. Naime, naišli smo na nivo koji se zove Wooing Gloria, gde se od nilskog konja zahteva da impresionira svoju ženku. Probali smo sve, ali ne znamo u čemu je caka ni šta zapravo on treba da uradi da bi ostavio povoljan utisak na nju.
Zna li neko šta tu treba da se uradi, pošto igrica ne može da se igra dalje dok se ne pređe taj nivo?
Unapred zahvalni mama i sin.
 
Vjeruj da sam i ja naisla na isti taj problem i odustala od igre,valjda sva tri skoka moraju biti 100% u vis,medjutim nikad se nije desilo da sva tri skoka potrefim 100% i na kraju odustanem,na kraju sam usla u mapu igre tj da mogu ulaziti u nivoe koje ja hocu,medjutim ni to nije upalilo,jer oni nivoi koje nisam odigrala su zakljucani,tako da bi i ja rado da znam kako da moto impresionira gloriju:sad2:
 
Vjeruj da sam i ja naisla na isti taj problem i odustala od igre,valjda sva tri skoka moraju biti 100% u vis,medjutim nikad se nije desilo da sva tri skoka potrefim 100% i na kraju odustanem,na kraju sam usla u mapu igre tj da mogu ulaziti u nivoe koje ja hocu,medjutim ni to nije upalilo,jer oni nivoi koje nisam odigrala su zakljucani,tako da bi i ja rado da znam kako da moto impresionira gloriju:sad2:

E ja sam prešao znači nesećam se tačno komandi ali dali znate ima tačno se klikaju dugmadi i tada onaj njen "dečko" radi neke poteze ja sam samo onako klikao poteze i klikao kombinirao i pokušavao i posrećilo mi se i uspeo sam dajte nekoj bebi da sedne za tastaturu pa da klika šta hoće najveće šanse za uspeh su tako najveće!!!!:hahaha::zcepanje::klap:
 

Back
Top