Zenin pin

Sinke, imaš od mene spomenik za života...uradiću ga u neprirodno velikoj veličini tvoga uma, duše i tjela, zato što si legendarni jebach ovih prostora sa foruma..i to za dž
 
Zene da li bi se jako naljutile kada bi vas muz provalio pin na vasoj kartici i digao vam celu platu sa bonusom sa bankomata i jos to potrosio na svoju ljubavnicu?

Kaze mi poznanik da je to uradio njegov prijatelj i da se zena na njega nije naljutila bas previse, nego mu je oprostila. Garant dobro torba, jer zasto bi mu inace oprostila sta mislite?
U kojim situacijama zene tako nesto oproste?
Povreda lične sfere i intergriteta i poverenja se ne toleriše.
Najstroža kazna za takav prekršaj.:lol:
 
Sinke, imaš od mene spomenik za života...uradiću ga u neprirodno velikoj veličini tvoga uma, duše i tjela, zato što si legendarni jebach ovih prostora sa foruma..i to za dž
Jesi ti neki vajar?

Sta predlazes, cesanje ili brijanje jaja?:D
Predlažem krajnje ozbiljne metode koje bi ga zabolele.
Npr. refundiranje novca prodajom njemu dragih i vrednih predmeta, i to u višestrukoj vrednosti...
 
Zene da li bi se jako naljutile kada bi vas muz provalio pin na vasoj kartici i digao vam celu platu sa bonusom sa bankomata i jos to potrosio na svoju ljubavnicu?

Kaze mi poznanik da je to uradio njegov prijatelj i da se zena na njega nije naljutila bas previse, nego mu je oprostila. Garant dobro torba, jer zasto bi mu inace oprostila sta mislite?
U kojim situacijama zene tako nesto oproste?

dobio bi momentalni otkaz iz mog zivota....ne zbog plate,vec zbog ljubavnica pa i da mu je kittta od zlata :thumbdown:
 
ma sta imam krasti
i njena i moja primanja se slivaju na jedan rachun :p


eto mene to zanima :think:
vecina zena sa kojima sam potego temu, kazu da bi suprugova plata bila zajednicka, dok je njihova samo za njihov trosak :confused:
ne razumem, samim tim sto je moja supruga i majka moje dece, ona je meni najsjajnija zvezda na svetu
sve sto je moje i njeno je
:klap::klap::klap::klap::klap:


čim smo otvoril tekuće račune, normalno je da smo ovlastili jedno drugo za iste tj račune.

i šta, sad sa nekim imam decu, delim život, a pare moje i tvoje krpice.:dash:
Pa moze to ako suprug zaradjuje nesrazmerno vise od njih, pa im njihova plata dodje kao dzeparac. Ipak mislim da su te zene gledale previse filmova.
Whatever, mislim da ce mnoge od njih zivot vec nauciti da kuca i porodica kosta, da to neko mora da plati, da to cime se troskovi placaju obicno ne pada sa neba i da zivot nije film.

Svako se siri koliki mu je guber i jasno je da neko ko zaradjuje puno novca moze iz te mase da odvoji samo za sebe koliko mu i kad treba, ali govorimo o mozda 5% ljudi koji to mogu.

:klap::klap:

Jesi ti neki vajar?


Predlažem krajnje ozbiljne metode koje bi ga zabolele.
Npr. refundiranje novca prodajom njemu dragih i vrednih predmeta, i to u višestrukoj vrednosti...

:klap::klap::klap:
 
ma hebo ljubavnicu :lol:
jeste lepo tako deliti zivot..na stranu to sto se svaki peti brak u Srbiji razvodi :lol: ..na stranu to sto se desavalo da neko ubije nekog posle 20 godina braka...vazno je da mi uvek misimo kako smo nedohebivi u proceni i da se lose stvari desavaju uvek nekom drugom :lol:
 

Back
Top