KREATIVNA- VIZUALIZACIJA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
AUTOGENI-TRENING, je auto sugestivna tehnika koja se bazira,na aktiviranju nasih sugestivnih 'moci' pa tako njihove matre mogu da se kobinuju sa ...ostalim slicnim tehnikama...KREATIVNA VIZUALIZACIJA za svoju ideolosku 'potku' koristi KVANTNU- FIZIKU I ZAKON PRIVLACNOSTI,koje funkcionisu na drugi nacin....Naime oni pokusavaju da polazeci da je sve sazdano od energije i energetskih vibracija pokusavaju da usklade nasu energiju sa kosmickom i'prizovu' zelljene dogadjaje........... Nadam se da sam bio jasan i razumljiv kako kod primene VIZUALIZACIJE NE BI BILO PROBLEMA U MESANJU SA DRUGIM TEHNIKAMA......:)
 
Svakako ce mo naglasiti razliku izmedje VIZUALIZACIJE i ostalih tehnika,kako bi citaoci mogli da naprave jasnu razliku izmedju tehnika.....Mada 'bazna' tehnika svih navedenih ukljucujuci i AT svoje korene ipak izvode iz nase sustine-ENERGETSKE PRIRODE I NJENE FREKVENCIJE....
 
Gledao sam u nekoj emisiji da, na primer, bekam kada izvodi slobodan udarac, mnogo pre nego sto krene da sutne vec zamisli loptu u mrezi, iz toga mu se i sastoje neki treninzi, vizualizacija suta i postignutog gola

Da u pravu si ...Mnogo vizualizacje koriste mnogi,neveden je tacan primer..Slicno rade i karatisti u tehnici 'lomljenja' predmeta...Prvo se izvrsi lomljenje u mislima,a terk onda RALIZACIJA....Odlican primer,ali to je duuuuuuuuuuga 'prica........
 
Ja sam tako vizuelizirala nesto i ostvarilo mi se, ali sad nikako ne mogu jer mi djeluje nemoguce. :sad2:

Postoji teotija da se moze izazvati kontra efekat-naime nase vibracije prestanu da budu u skladu sa kosmickim,gubu se sklad i onda nema zeljenog efkta....Mozda si jednom uspela jer su se vibracije poklopile,ali vec sledeceg puta nema zeljenog efekta,i obicno se gubi vera u mogucnistVIZUELIZACIJE.....Zato sam govorio o postupnosti,u pocetku vezbe do 10 min..da bise uvezbala harmonija uskladjivanja ffrekvencija sa kosmickim odgovovorom...Vrati se postupnosti,vrati ce se i vera u mogicnost zeljenih ciljeva...
 
Kada vrsite vizualizaciju neophodno je reci da se ceo 'dogadjaj' osmsili u glavi....Vizualizovanu stvar, prvo projektujemo u svojoj glavi,pa usklajdujuci svoje mozdane frekvencije sa kosmickim pristupimo realizaciji.Ali ovde mosemo slobodno da upotrebomo i PROEKCIJA, sto znaci da prvo projektovano- viaualizirani dogadjaj 'pustamo u 'opticaj'....Pisite o vasim iskustvima....
 
Poslednja izmena:
Eto puna sam pitanja.
Na koji nacin se postize uskladjivnje mozdane sa kosmickom frekvencom?
Neka konkretna rabota?

Taj proces se odvija 'spontano'....Naime teorija govori da smo svi deo jedne ENERGIJE- KOSMICKE,BOZJE ko kako tumaci,od koje smo svi nastli od-ENERGIJE, pre vekilog prasksa i sirenja kosmosa...Uskladjivanje sa njom vrsi se spontano a jedna od njih je i VIZUALIZACIJA I KAKO SVE CESCE SPOMINJEM- PROEKCIJOM...Kad uskladimo nasu vizualizovanu zelju i projektujemoje ,proces uskladjivanja nastupa sam po sebi jer smo u skladu sa energijom od koje smo i POSTALI.....Sklapanje u u jedinstvenu celinu donosi rezaultat,eto ODGOVORA,,,
 
Vizuelizacija uspeva, ali ako je SPONTANA. Koliko mi se puta dogodilo da pozelim da upoznam neku osobu i ona se ubrzo i iznenada nadje u mojoj blizini. E sad, nista ti ne garantuje da ce posle toga biti nesto...nazalost :)

Da kao sto rekoh spontsnos,jer recept i tehnika za spajanje sa nasom kosmickom sustinim,ne postoji...Tehnike koje navodim samo su 'okidac' za aktiviranje vecnog zakona ZAKONA-KOSMICKE RAVNOTEZE....
 
Primetio sam jednu stvar - kad zelim upoznati neku devojku zahvaljujuci tom zakonu privlacnosti vrlo brzo mi se ukaze prilika da je upoznam ( nadje se u mojoj blizini ). Medjutim, da zamislim da je sa mnom i da se to ostvari zbog toga ( podrazumeva se da iskoristim priliku za upoznavanje tj. da preduzmem korake ) to vec ne funkcionise ( tj. to zavisi od nekih drugih stvari )
 
Primetio sam jednu stvar - kad zelim upoznati neku devojku zahvaljujuci tom zakonu privlacnosti vrlo brzo mi se ukaze prilika da je upoznam ( nadje se u mojoj blizini ). Medjutim, da zamislim da je sa mnom i da se to ostvari zbog toga ( podrazumeva se da iskoristim priliku za upoznavanje tj. da preduzmem korake ) to vec ne funkcionise ( tj. to zavisi od nekih drugih stvari )

Pa ako mi bi dozvolili skromni kometar...Lako 'upoznavanje i kontak je 'aktivacija vase vizualizacije i zakona-privlacnosti(iskrene namere,ljubav i sl) ali drugo je pitanje istih tih osobina kod druge osobe koja 'poseduje' iste' 'moci'..Sklopiti kosmicku frekvenciju-ljubav nije lako...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top