Ostvarite svoje poslovne zelje

nenad@

Početnik
Poruka
1
DA LI STE NE PRAVOM FINANSIJSKOM I POSLOVNOM PUTU? OSTVARITE SVOJE POSLOVNE ŽELJE SA JEDNOM DODATNOM ZARADOM! NAŠA PONUDA JE JEDAN MEDjUNARODNI POSAO TRGOVINSKO-ORGANIZACIJSKOG KARAKTERA SA KOJOM MOŽETE POPRILICNO POVECATI SVOJA PRIMANJA. JEDAN SAMOSTALAN 100% POŠTEN I LEGALAN POSAO KOJEG NAJVIŠE MOŽETE OBAVLJATI U SVOM DOMU U SLOBODNO VREME BEZ RIZIKA I VELIKOG POCETNOG KAPITALA. UNAPRED SE RADUJEM DA CEMO SE LICNO UPOZNATI! Ako vas zanima ova mogucnost dodatne zarade, javite se!!!

nenad61@istramail.com
TEL. 381 21 824048
 
Sta se krije iza ovakvih "oglasa", ja sam poslao e-mail za detaljnije informacije i dobio sledeci odgovor:
==================================================
Mozete li iskreno reci, da zaradjujete pristojnu mesecnu platu, od Vašeg
trenutnog zaposlenja?

Ako ste ozbiljni u nameri da zaradite sigurna mesecna primanja i napokon
uradite nešto za sebe i svoju porodicu, zaustavite se na trenutak i
proverite zašto su stotine ljudi iz celog sveta naši clanovi.

Postovanje,

Upisite ime, prezime i e-mail adresu na:

http://************.com

klikom na (Zelim vise informacija), mi cemo Vas kontaktirati i upoznati
sa
ovom izuzetnom poslovnom prilikom
-----------------------------------------------------------
U jednom pismu se ne mogu predociti svi detalji ovog posla,
Radi se o klubu sa preko 3.000.000 clanova Moze veoma mnogo da se
zaradi, a
pocetna ulaganja su minimalna i nisu obavezna, mozete ostati free member
(slobodan clan ) koliko vi zelite i time ostvariti popuste u mnogim
online
trgovinama, ali ne morate nista kupovati ni prodavati. Vas posao se
svodi na
promovisanje kluba i dovodjenje novih clanova (nije MLM).Za pocetak
potrebno
je da dovedete samo dva clana koji bi se ukljucili u posao kao VIP (Vested
Income Partner) clan i od tada vise ne bi morali da placate mesecnu
clanarinu. Od svakog dovedenog VIP clana imate redovnu zaradu, odnosno
redovnu mesecnu platu od 10$.
Znaci vasa plata je broj dovedenih VIP-ova + provizija od njihove
kupovine i
kupovine free membera. Vase pocetno ulaganje u posao je 49.95$
jednokratno
gde je uracunata i clanarina za prvi mesec od 25$ .Tako postajete VIP
clan.
Ako ne uspete da dovedete dva VIP clana u toku prvog meseca placate
clanarinu za sledeci mesec od 25 $. U celom ovom poslu imacete pomoc
selokupnog tima, jer je naravno njima, pa i meni u interesu da vi sto
vise
napredujete. Ima jos mnogo toga da se objasnjava ali posto ste trazili
detaljno ja sam dao sve od sebe mada se niste upisali sto je potpuno
bezopasno i mozete se odjaviti uvek. Free member mozete biti koliko vam
srce
zeli, ne morate nista placati ni kupovati. O svemu detaljnije kada se
upisete na gore pomenuti link . Upis je besplatan i bez rizika, uvek se
mozete odjaviti.
Ova poslovna mogucnost je ozbiljnog karaktera i ne govorimo o zaradi
beskonacnim primanjem i citanjem mailova, kliktanjem na razne linkove i
td.
Stoga od vas trazimo:

punoletnost

timski rad

ambicioznost

Zelja za obrazovanjem uz rad

Pozdrav

************
==============================================


Interesuje me da li je ko imao iskustava sa ponudama ovog tipa (zbog cega je to sve tako tajnovito?)
Da li se iza ovoga krije kakva prevara? Ili je u pitanju neka navlakusa? Sto ni jedan od ovako postovanih oglasa na ovom forumu nema detaljnije objasnjenje. Sumljicav sam!?
 
Prevara 8) Svaki takav sistem je smisljen da par ljudi koji su na vrhu lade jaja i ne rade nista, a ti brate cimaj ljude da se uclane, posto se gazdi svidela veca jahta, a nije bas navikao da radi.
Da nije prevara, lepo bi odma napisali sve detalje :wink:
 
Ovde uyugi se pojavila slicna organizacija pod imenom "gem colection" u pitanju je piramidalna organizacija gde pocetnici sticu nazive tipa "asistent asistenta menadzera" gde se napreduje navlacenjem novih clanova. Od svakog ko ulozi lovu tebi pripada procenat, posle odredjenog vremena napredujes i postajes "asistent menadzera" itd. U momentu kad stvar pukne,ti si vec navukao 20-30 ljudi,a oni po 10-15.Pitaj se koga ce da jure za lovu,kad se zna da si ti "veza" izmedju gazde i "nizih po rangu ":?:
 
Coyot:
Ovde uyugi se pojavila slicna organizacija pod imenom "gem colection" u pitanju je piramidalna organizacija gde pocetnici sticu nazive tipa "asistent asistenta menadzera" gde se napreduje navlacenjem novih clanova. Od svakog ko ulozi lovu tebi pripada procenat, posle odredjenog vremena napredujes i postajes "asistent menadzera" itd. U momentu kad stvar pukne,ti si vec navukao 20-30 ljudi,a oni po 10-15.Pitaj se koga ce da jure za lovu,kad se zna da si ti "veza" izmedju gazde i "nizih po rangu ":?:
Osim toga tajnoviti su jer su piramidalne organizacije zabranjene.Uvek je fora da se bas tebi ukazala prilika i da je ne treba propustiti.Taj tip te nece pustiti tako lako.Dosadjivace ti danima.Oni izmedju ostalog imaju citav kurs primenjene psihologije.NEMOJ DA SE PRIMIS :!: :!: :!:
 
Nije nikakva prevara, ni tajnovitost. Na kraju krajeva sve pise u kopiji pisma koje je iznad. HVALA NA PROMOCIJI mada nije korektno privatna pisma postavljati na forum.
Pricate o stvarima u koje niste upoznati, ako vas je neko prevario zalite se njima, a ne da pljujete sve redom.
 

Back
Top