Filmski promasaji 2008. godine

unknownuser

Zainteresovan član
Poruka
497
Vidim da postoje teme u vezi Oskara i najboljih filmova koje ste ikada gledali ali posto nisam nasao temu o najgorim filmovima iz prosle godine, evo ja je otvaram :)

Moja lista:

The Women = jako dosadan film.
The Hottie & The Nottie = nije kao da sam ocekivao remek delo ali ovo je bas dno dna.
Teeth = ideja za film je zanimljiva ali sam film je jako spor i meni je bio bzvz.
Disaster Movie = naziv filma govori sve.
Prom Night 2008 = tako predvidiv film nisam dugo gledao. Kao mix najglupljih scena iz svih horor filmova krajem 90-ih.
27 Dresses = dosadno.
Shutter = jako los rimejk.
I Know Who Killed Me - ovo valjda spada u proslu godinu. Na stranu sto je film vizuelno dobro odradjen, zapelt, gluma i sve ostalo je katastrofa. Lindsay Lohan treba da se drzi onih teen filmova gde niko i ne ocekuje da se previse trudi.

Ima ih jos ali ne mogu da se setim trenutno.

Vasi favoriti? :)
 
Indijana je bio promasaj godine,barem po meni.Ocekivalo se da ce poslije toliko cijepanja scenarija i odlaganja film biti odlican,barem u ravni sa Temple of the Doom ali dobili smo indija supermena koji prezivljava nuklearnu eksploziju tako sto se sakrio u frizider,tu je onaj dosadni debli shia la crap i naravno ebeni vanzemaljci...
Film se moze pogledati ali to je Indi,heroj mog djetinstva a ne ebeni E.T. vanzemaljac.
 
Indijana je bio promasaj godine,barem po meni.Ocekivalo se da ce poslije toliko cijepanja scenarija i odlaganja film biti odlican,barem u ravni sa Temple of the Doom ali dobili smo indija supermena koji prezivljava nuklearnu eksploziju tako sto se sakrio u frizider,tu je onaj dosadni debli shia la crap i naravno ebeni vanzemaljci...
Film se moze pogledati ali to je Indi,heroj mog djetinstva a ne ebeni E.T. vanzemaljac.

slazem se
meni se vilica prosto razjapila kad sam video shta su snimili...i dan danas ne kapiram
ajde lukas ali i spilberg poludeo
 
*** sve su to pare
i sport, muzika, film, ali mene to ne nervira toliko u filmu koliko u sportu i muzici...
sta boli k.... sandru afriku sta je dobro kad zaradjuje dobru lovu
ili sta boli ***** jebene, smrdljive male kineze i olimpijski komitet sto su na olimpijadi 2008 svi ameri bili nafixani, kad su na njima zaradili milione

ljudi rekli ne dolazimo ako podlijezemo antidoping testovima i ovi ih pustili bez kontrole
 
pa lara kroft je i nastala u igri kao indi ripoff sa sisicama

shto se same time tiche..mozda i nije indi najgori al ja nisam toliko puno filmova iz 08. gledao...mada sam zadnje nedelje skinuo jedno 50-ak novijih od kojih sam odgledao mozda 2-3...pa kad pregledam verujem da cu imati mnogo vishe kandidata a ovu temu:)
 
Sto malobrojnima?!Rokenrola je kul!Nego sad nesto analiziraju i pljuju Ricija,ne znam zasto....verovatno im je Madona draza,pa opal po sirotom coveku! :) Ovo je skroz njegov fazon i nista nije losiji od 2 cadjave dvocevke,ili sneca....to je taj fazon!A,ti sto pljuju Rokenrolu,osecam da dizu u nebesa npr. Slumdog-a,koji je najblaze receno smece naspram ovog!
 
MV5BMjQwOTE5MjA1OV5BMl5BanBnXkFtZTcwMjkxNDU5MQ@@._V1._SX319_SY400_.jpg
 

Back
Top