Virus

Betmen

Početnik
Poruka
36
Hi. I am an Albanian virus, but because of the poor technology in my country, I cannot do anything to your computer.
Thats why I am asking you kindly to delete few files from your computer and then send me to other users.
Thank you for your time.
 
Ja sam suviše lijenj da biG nešto briso, jado! :wink: A ti si sasvim šarmantan virus, pušti ti tvoju poor tehnologiju. Vazda mi se po kompu šet'o!
 
Tata, reci mi, kako sam se rodio ?
- Dobro sine, znao sam da ces me jednog dana to pitati. Evo ovako. Tata i mama su napravili jedan copy/paste na jednom chatu na MSN. Tata je onda dao mami sastanak preko email-a u WC-u u jednom cybercafeu. Onda je mama napravila nekoliko download-a s tatinim memory stick-om. Kad je tata bio spreman za upload, primetili smo da nismo stavili firewall. Posto je bilo kasno da se koristi delete, 9 meseci kasnije nam je stigao zahebani virus..... :wink:
 
Jandrla:
Tata, reci mi, kako sam se rodio ?
- Dobro sine, znao sam da ces me jednog dana to pitati. Evo ovako. Tata i mama su napravili jedan copy/paste na jednom chatu na MSN. Tata je onda dao mami sastanak preko email-a u WC-u u jednom cybercafeu. Onda je mama napravila nekoliko download-a s tatinim memory stick-om. Kad je tata bio spreman za upload, primetili smo da nismo stavili firewall. Posto je bilo kasno da se koristi delete, 9 meseci kasnije nam je stigao zahebani virus..... :wink:

hehe...dobra prica.

P.S. Vreme je da se malo odmorish od kompa,barem dan-dva. ;)
 

Back
Top