Zar je sve u parama?

shegi

Primećen član
Poruka
977
Gledam nesto po youtubeu mlade ljude koji prepjevavaju pesme od poznatih grupa/individualaca i naletim na Noellu Choi.

Cura ima izvanredan glas ,a vuce se po youtubeu i gotovo da ne nastupa na TV-u .
Kad pogledamo koliko ljudi sa puno losijim vokalnim sposobnostima se vuce na TV-u nemozemo a da se nezapitamo sta oni rade tamo .
Ne govorim samo o domacoj estradi vec i o stranoj .
Po meni Noella ima puno bolji glas od Rijane ,Britnjace Evril i ostalih britnilike izvodjacica.

Evo jedna pesmica od Noelle ( Green Day -wake me up when september ends)

Poslusajte i iznesite misljenje.

 
simpaticno...super glas
cak ni pesmica ne zvuci lose s`obzirom kako zvuci original u izvodjenju onih retarda Green Day.
Poznat mi je slucaj Mie Rose,>ona mala slatka portugalka<koja je isto ovako pocela,na you tube-u,da bi na kraju izdala i album i nastupala zajedno sa Madonnom u Londonu.Medjutim,ona je imala pored dobrog glasa i lepo lice i zgodno telo.
 
svaka grana umjetnosti.... svi poslovi.... sve prakticno... toliko je razvikanih ljudi.... i toliko mnogo vise onih za koje niko ne zna...a ponekad ni oni sami nisu svjesni svog potencijala...
....uvijek bilo i bice...
sad but true
 
Heh, sad samo malo da je doteraju, uzmu joj neku kul odecu,
ofarbaju je npr. u crno (to je alternativa sada),
onda, skinu joj naocare i stave neka lepa sociva, moze plava (mada ja volim i braon, nema problema).......
Pa ne moze takva na tv. :mrgreen:


Eh... i na kraju muzika. Nije lose..... :D
 
Heh, sad samo malo da je doteraju, uzmu joj neku kul odecu,
ofarbaju je npr. u crno (to je alternativa sada),
onda, skinu joj naocare i stave neka lepa sociva, moze plava (mada ja volim i braon, nema problema).......
Pa ne moze takva na tv.

Ova je dobra..
Al ko što neko reče,ne može ovakva na tv..

Zasto nemoze ?
Mislim ko voli kvalitetnu muziku slusace ju a ne gledati.



Vidim le odaziv na temu :)
Dobro je da jos ima nekolicina ljudi koja ceni ono sto nekada zvashmo muzika.

I`m sick of commercial shit
 
a da ti komercijalni bendovi nevaljaju nista... to je ta logika... kad se dobro prodaje - ne valja... evo npr. treba ovi monstrumi komercijale da dodju, da da ovi ACE DECE... onaj back in black, jedan od najprodavanijih albuma svih vremena... komercijala...

najbolje da se svi zabodemo u rupe i sviramo za sebe... tako bi ostali on true path i nekomercijalni...
 
Pa znas kako? Finta je u tome da malo popravi shajbu, nabaci prednji trap, podigne amortizere i popravi zadnji trap i stavi alu felne i onda ide u promet isto kao Rihana, Britni i sve te "fufice" sa MTV-a. E posle toga mozda neko i obrati paznju na njen glas, ali prvo "prateca oprema"!
 

Back
Top