zelim kucu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 170484

Domaćin
Poruka
3.207
huh.. volela bih da mi neko pokloni :) staforda, pit bula, boxera ili nekakvog slicnog psa.. tata je odredio vrstu psa i da ne sme da je beba... :neutral: nadam se da cu ubrzo uspeti da dobijem neki odgovor.... hvala.


ps. Ja sam iz Novog Sada. Tamara
 
od onih koji nemaju sta da ponude, nisam trazila odgovore! nemojte se sad vredjati, ali sami ste krivi! da li znate zasto je tata rekao da bude takav pas??? zato sto smo imali kerusu koja se jako razbolele i on je posle 6 godina zivljenja sa njom morao da je drzi dok su je uspavljivali! ne mozete da zamislite koliko je strasno videti oca takvog zbog psa!!! a sad slobodno idite odavde svi koji nemate nista osim smeha da ponudite!!!!

hvala...
 
od onih koji nemaju sta da ponude, nisam trazila odgovore! nemojte se sad vredjati, ali sami ste krivi! da li znate zasto je tata rekao da bude takav pas??? zato sto smo imali kerusu koja se jako razbolele i on je posle 6 godina zivljenja sa njom morao da je drzi dok su je uspavljivali! ne mozete da zamislite koliko je strasno videti oca takvog zbog psa!!! a sad slobodno idite odavde svi koji nemate nista osim smeha da ponudite!!!!

hvala...

:dontunderstand: Kakve veze ima to sto je tata drzao psa dok su ga uspavljivali sa izborom rase?:eek:
 
da, jeste, bila je... ne razumem sta je problem, zar nije moje pravo da ostavim oglas onakav kakav zelim, nikoga ne vredjam, ne svadjam se, samo sam napisala da to zelim... nemojte da zamerate sto volim tu rasu!
 
ne znam, od 6 meseci npr. nije vazno da li ima godinu, dve, pet... svejedno. ja samo zelim prijatelja, a zelim i da kada pogledam u boks ne vidim prazninu nego neko razigrano stvorenje koje cemo maziti i setati i igrati se! moze da bude mesanac, neke od ovih rasa, samo neka lici na nekoga od njih, kako bi mogli da ga lakse smestimo u srcu! mada za mene to nije problem, ja se lako vezem, tata i ne tako lako...
 
e meni ce da umru ovi mali slatki kucic.jel da umru?sta ima veze mesanci su..il bi mozda razmislila i usvojila neko ..i oni su ziva bicca.imaju usi,oba oko,rep.dlaku,hodaju na sve 4..nemaju pojma kako izgledaju niti ih zanima..cak nisu pitali ni kako ti i tvoj tata izgledate..kazu samo da im bde toplo i da im se da da jedu..imaju sve unutrasnje organe kao rasni,i srce i dusu.a umrece..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top