Zašto BoTa nije bio u Orašcu danas na proslavi praznika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Briga tu krpu za srpsku istoriju.
Nije dosao ni na kosovski mitnig, nije otisao da da pomen bratunackim zrtvama , pa sad i ovo.
pa bio je juce na Vojnoj vezbi u NSu :mrgreen: a zas miting nemam pojma valjda mu je dobra predsednicka plata pa mu nije trebalo da ide u poharu po prestonickim radnjama ,a verovatno nema ni piromanske sklonosti :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
pa bio je juce na Vojnoj vezbi u NSu :mrgreen: a zas miting nemam pojma valjda mu je dobra predsednicka plata pa mu nije trebalo da ide u poharu po prestonickim radnjama ,a verovatno nema ni piromanske sklonosti :mrgreen:

Зар је у Орашцу била похара?:confused: Само се умишљен и сујетан човек плаши звиждука народа.Срамота да један председник државе данас није био тамо где му је било место.Срамота.
 
zato sto je poslo Cvetkovica da vidi malo narod da i on postoji i kao nesto radi , dobar potez sve u svemu :lol:
meni samo nije jasno koji je moj Risto radio na proslavi kada to nije njegova parohija , kao i na prijemu kod Sutanovca pre neki dan , mislim jel u celoj Srbiji nema nekog drugog vladike da ide po prijemima nego svuda mora ovaj uvezeni
Dobro ,sad znamo gde su bili Cvetkovic i Risto,a jel mozemo sad da saznamo gde ti se smuco precednik?:mrgreen:
 
Зар је у Орашцу била похара?:confused: Само се умишљен и сујетан човек плаши звиждука народа.Срамота да један председник државе данас није био тамо где му је било место.Срамота.

ma ne bre u Orascu nego na onom mitingu za patike i semafore od pre godinu dana , prati radnju fabule ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top