forumsko upoznavanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 39034

Elita
Poruka
20.782
Sedim i pricam ja tako, pre neki dan, sa osobom chije stavove i misljenje cenim, i u jednom trenutku chujem sledece (nije bas chist citat, ali nekako ovako):

“Onaj ko je pet godina na forumu, a nikog nije upoznao i niko njega ne zna licno, taj nije normalan”

I, tu se ja osetim pa, ne bas skroz, ali malkice nenormalno....

Daklen, da li se preko foruma upoznajete? Da li se nikada ni sa kim ne upoznajete? Zasto? Da li je forumsko upozanavanje samo zakamuflirana muvaza? Da li se upoznajete iskljucivo sa suprotnim polom? Da li je pristanak na upoznavanje ujedno i neizrecen pristanak na flert? Koliko upoznatih osoba po godini forumskog staza imate?
 
Eeee... Znam oko 20-ak ljudi sa foruma, i jedan mi je bio i cimer, i imala sam i momka(e), imam i drugarice, sa nekima od njih sam u stalnom kontaktu, tj. viđamo se kad god možemo... I to je potpuno normalna stvar. Jer, evenšuali, nekog bi da upoznaš i u rl... I neće to biti samo suprotan pol. To je glupost.

Pri tom bih da pozdravim drugarice Parku i Evu Braun! :bye:
 
na ovom forumu srela se sa njih dvojicom...i ni jedno nije bilo muvanje....bilo je divno provedeno vreme uz caj ili kafu...sa jednim sam i dalje super, drugi je retko tu....ali, da sam u bg, garantovano bi bilo drukcije, zelja za druzenjem bi bila izrazenija, bilo to musko ili zensko....ovako, kad si iz izolovanog mesta, tesko je jurcati na upoznavanja....a da sam slobodna, bila bih otvorena i za muvazu...pa sto da ne????....i forumasi su ljudi....:D
 
ja se ispricham usput gde god podjem
vole ljudi da prichaju samnom
meni to super
tako sam i sa foruma upoznala hrpu ljudi meni sve super
ali me je izuzetno istresirala spoznaja
da ovde svaki mushkarac ima nameru da kresne
s tim u vezi prekinula sam bilo kakva upoznavanja
cak se nekim skotovima
a neki ce se naci
nisam javila na neke poruke tipa cao kako si bre jesi ziva,kad sam prosli put otisla na odmor sa foruma
kao interesuje njega kako sam ja
znachi grkljane bih im zubima kidala
to shto neko hoce da se nadje sa nekim
ne znachi da hoce da se j.ebe sa istim
jedna od devojaka koje sam upoznala mi je vec tri godine toliko bliska da o meni zna apsolutno sve
sto niko u zivotu nije znao
ja volim da se druzim i volim da se smejem
ko god to ume
tu sam
 
ma isto ko i u zivotu bre..upoznavanje je upoznavanje, a flert je flert..to je retko..
a upoznavanje ..:D
ja znam najmanje 50 ljudi..od toga imam par bas, bas dragih prijatelja..i mnogo ljudi koje veoma postujem..
to je i razlog zasto sam i dalje tu..kad bih i kako u zivotu srela sve te izuzetne ljude?:)
 
ja sam upoznala savršene ljude
četovah, videh, udadoh se
nego iz priče, svi su povezani...neko je bivša devojka mog druga ili obrnuto
ima divnih ljudi, koji nažalost nisu u bg-u, ali daa jesu sigurno bih se viđala sa njima
ima i simpatija
......
 
pa nije nenormalan,meni je jasno da neko zeli da ostane anoniman,ipak ima ovde raznih ljudi,i onih koji su super i dileja...

mislim da sam upoznala do sada bar dvadesetak ljudi,ali mislim da je i vise..

i jedva cekam da upoznam ostatak meni dragih politicara,oni su mi super skroz :)
 
Na raznim forumima sam, svuda svratim, neke 'znam ' forumski jos od cuvenog
Velikog brat 1 foruma pa smo nastavili pisanje na drugim manjim forumima, proslog leta
sam se upoznala sa nekim forumasima i forumasicama i videli smo se na okupljanjima
par puta ono opusteno bas ok imam ok iskustva. :D
 
ако ми неко својим Духом толико искочи
из форумашког колосека
упознаћу се

али да долазим овде да упознајем - не
то може само спонтано
 
Upoznala sam neke sjajne ljude i ne zzalim shto sam izbrisala granicu izmedju virtuelnog i realnog, ne mogu ja da vodim dvostruki zzivot...s kim imam shta da pricham - prichachu pa dal preko monitora ili uz kafu svejedno...
Inache, sasvim mi je ok i da neko ne zzeli da upoznaje ljude sa kojima svakodnevno komunicira...verovatno imaju ozbiljne razloge za tako neshto ili jednostavno ne zzele da predju granicu bezbednosti.
 
Ovo je prvi forum na kome sam, valjda je ok ekipa pa sam se navukla... da su ljudi bzv ne bi mi bilo zanimljivo da citam njihove postove, a za ubijanje dosade bih nasla nesto pametnije..a ovako me zanima, i nasmejem se cesto a i zamislim.
Ranije sam isla ponekad na chat, ali po forumima bas i nisam. A nisam nikog upoznala uzivo..jesam ranije preko chata par ljudi...
 
nekada igranke, setnja po "strafti" danas forum ....
upoznavanje , gledanje, prica, muvanje...istinske ljudske interakcije.
nema po meni vl i rl sve je ZIVOT !

one koje sam zeleo da upoznam upoznao sam i IZUZETNO MI JE DRAGO ZBOT TOGA jer kako imamo normalnu komunikaciju na forumu jos lepse se razumemo u zivom razgovoru (pijenju :D)

svima koje poznajem uzivo :cmok: cak i muskima a svima koje ne poznajem :bye: i svako dobro

DA SMO MI SVI ODREDA ZIVI ZDRAVI I VESELI
 
e moj yioim-e svaka čast na duhu!

nismo vise mali :D
a ono sta smo u rl to smo i ovde na forumu....
i pocinjem da crvenim, i PONOSAN sam sto neki forumasi imaju hrabrosti da pohvale druge jer u danasnje vreme svi se nesto foliraju a pricaju se price o iskrenosti. a svi znamo koliko istina BOLI ali koliko je i lepa.

a sto imam naocare za gledanje na zivot ZUTOM BOJOM I SVE SIJA to je duga prica :D

samouka :cmok:
 
nismo vise mali :D
a ono sta smo u rl to smo i ovde na forumu....
i pocinjem da crvenim, i PONOSAN sam sto neki forumasi imaju hrabrosti da pohvale druge jer u danasnje vreme svi se nesto foliraju a pricaju se price o iskrenosti. a svi znamo koliko istina BOLI ali koliko je i lepa.

a sto imam naocare za gledanje na zivot ZUTOM BOJOM I SVE SIJA to je duga prica :D

samouka :cmok:

:worth: i da.....krompirko ima lep osmeh....bas takav....obasjan zutim, suncevim zrakom....:cmok2:....za mog drugara......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top