Duzina!!!

Da li je duzina kreveta bitna da sex bude kvalitetan..ili duzina stolice, ili visina.. :roll: ili oblik stola..hmm to moze i da zulja..a da li je duzina krova presudna u kvalitetu kuce..hmm...ne znam ima raznih vrsta..Da li je sex bolji ako si nervozan..uzbudjen..ili kad ti se spava :roll: ..a sta ako strefi slog, ufff to je gadno...Ili je suvise veliki pa ne moze da udje..mozda je bolje kad je mali.. :roll: da li je bolji sex dok avion polece ili dok slece.. :roll: da li je bolji sex sa majmunom ili simpanzom :lol: na drvetu..na nekoj grancici..uzbudjenje je toliko da prosto ne znate dal' da se kresete k'o ljudi i poginete, ili da se ne kresete uopste..jaoo koliko pitanja...sta cemo mi jadni neiskusni..strasno..da li je bolji sex sa starijim ili mladjim..let's see ..piletina ili prasetina..ok, bolje piletina, ali ipak..sta ce mi pile kad nije ni za ***** :roll: bizon.. :roll: jok, ni to ne valja..tesko pitanje, stvarno ne znam odgovor..
 
krvolok:
chokolada:
Duzina nije toliko bitna ali ako je nekome toliko mali da ga ne osetis e tada je veoma bitno (sex ne moze nikako biti kvalitetan).
Desilo mi se jednom! :oops:


:wink: Nemoj sad da se stidis, vec nam TO ispricaj malo detaljnije !
Pa eto desilo se i ja sam tu dokazala sebi da ipak imam malo talenta za glumu. :lol: Nisam mogala coveka da ostavim tek tako da misli kako je bilo lose. Ipak sam ja dobra dusa. :)
 
apotekarka:
krvolok:
chokolada:
Duzina nije toliko bitna ali ako je nekome toliko mali da ga ne osetis e tada je veoma bitno (sex ne moze nikako biti kvalitetan).
Desilo mi se jednom! :oops:


:wink: Nemoj sad da se stidis, vec nam TO ispricaj malo detaljnije !

Jest bruka....

Ma, ne vjerujem :shock: ...priroda se obezbijedila i za takve ekstreme... :shock:
 
krvolok:
chokolada:
analiticar:
apotekarka:
Kad ti ja i čokolada kažemo da ne valja, jel ti treba još nešto?

Ma, vjerujem ja vama :shock: :shock: ....samo da li ga je čokolada morala prije odnosa tražiti lupom ili svjetlosnim mikroskopom.. :shock:
:lol: :lol: :lol: nazalost mikroskopom i tada ga jedva nadjoh u svom tom zbunju. :lol:


I, sta je onda bilo ??? :shock:
Pa nista poigrasmo se malo, ja pokazah svoje glumacke sposobnosti i pobegoh.
 
chokolada:
krvolok:
chokolada:
analiticar:
apotekarka:
Kad ti ja i čokolada kažemo da ne valja, jel ti treba još nešto?

Ma, vjerujem ja vama :shock: :shock: ....samo da li ga je čokolada morala prije odnosa tražiti lupom ili svjetlosnim mikroskopom.. :shock:
:lol: :lol: :lol: nazalost mikroskopom i tada ga jedva nadjoh u svom tom zbunju. :lol:


I, sta je onda bilo ??? :shock:
Pa nista poigrasmo se malo, ja pokazah svoje glumacke sposobnosti i pobegoh.

Jer si sigurna da se nisi igrala sa stidnim dlačicama... :roll: :shock:
 
chokolada:
krvolok:
chokolada:
analiticar:
apotekarka:
Kad ti ja i čokolada kažemo da ne valja, jel ti treba još nešto?

Ma, vjerujem ja vama :shock: :shock: ....samo da li ga je čokolada morala prije odnosa tražiti lupom ili svjetlosnim mikroskopom.. :shock:
:lol: :lol: :lol: nazalost mikroskopom i tada ga jedva nadjoh u svom tom zbunju. :lol:


I, sta je onda bilo ??? :shock:
Pa nista poigrasmo se malo, ja pokazah svoje glumacke sposobnosti i pobegoh.

Morao sam da pitam, jer me jos muci sumnja, posle jedne pijane noci, za vreme rata, na Igmanu, kad sam sa MECKOM, pa ni danas ne znam da li je glumila ili... P. S. sad mi je jos gore, jer je, ujutru, i ona pobegla....
 
Gazdarica:
Smanjite chat, kad vec moram da crtam... :!:


A ZASTO ? Pa, ovo je, da kazemo, " konstruktivna " zayebancija, sa vise ucesnika, niko se ne vredja, pljuje ili tuce !!! Pogledaj, napr. nesto o plavim ocima, mislim u poznanstvima, to nije chat, to je BESMISLENI chat, kad njih dvoje, na 500 strana, pricaju, jedno o cvecu, drugo o leptirima, pa onda o oblacima ( ! ), i niko da im rec kaze, a nas ovde, sto smo se lepo smestili, ko' kamen u bubreg, odmah neko pomeravlja !!! Jel' tako ?
:D
 
Podji jednostavnom logikom,ako nesto radis dugo,dovoljno dobro preslo ti je vec u rutinu sledi da si postigao neki kavlitet i imas iskustvo
S'toga duzina sex-a,u odnosu na kvalitet,jeste bitna stvar,ali tu ima i dosta cinilaca,jedan od najbitnijih je partner i njegove sposobnosti,ili najcesce zelje,
Kada se to sve iskombinuje deluje jako robusno i gorko,ali cinjenica je da sve sto si iskusniji to i zelja za sto duzim,neprestanim sex-om,je sve veca
a o kvalitetu je tu suvisno pricati jer je on garant na visokom nivou
 

Back
Top