Raznežavanje :)

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Šta vas razneži u trenutku, kad ste nešto naopako popisdeli na pantera/panterku ili uopšte?
Šta je to što vas odma' spusti i razvuče usta u kez?
Mene ovo malopre tako raskezilo da ću ceo dan da izgledam k'o pareza :D
funny-pictures-kissing-squirrels-tree1.jpg
 
raznezila me baka koja je sedela pored mene jutros u busu
podetinjila baka, a sva je dobricasta
sve vreme smo komentarisale koji je auto brzi
plavi il' crveni, crni il' zuti.. taksi il' bus.. i taaaako :D
 
e ljudi ima tako tih slichica gde se zivotinjice i male i velike ljube i tacho vidish kako uzivaju
ko je bre izmislio tako glupu laz
da samo chovek kao neshto moze
ne moze ni ne ume nishta
 
Poslednja izmena:
Razneže me klinci....

Njihove reakcije su spontane i bez blama....
U sredu na času....koleginica mi očima pokazuje da pogledam u levi deo učionice...A tamo dvoje zajedno boje crtež...on bira bojice a ona mu kaže "Nije ta dobra, sunce je žuto a ne narandžanstveno..." (i pri tom namešta kosu....)...
 
Разнежи ме људска доброта, када је неко пажљив и увиђаван, јер тога је данас изузетно ретко. И наравно дечији осмех и животиње ...када се играју, када су у свом фазону.
 
i mene sve navedeno raznezi da postanem barica.
ali ljudi sto mene istopi zagrljaj, u trenutku, ma koliko divlja i besna bila, samo zagrljaj je dovoljan da se sklupcam, dodjem k sebi, pocnem da predem kao mace.
 
Mi se prvo iznapusavamo, posle 5 minuta se pogledamo i pocnemo da se cepamo od smeha, kao da smo svadju glumeli tj. dramatizovali.
A ovako moze da me raznezi sve. Bake, deke, kucici, macici, deca, gmizavci i insekti, cvece, lep i radostan dan, dobri ljudi, al' nekako se najintenzivnije (do suza) raznezim uz muziku, film, knjige, fotografiju...:P
 
Uh, kako kad, nekad me razneže deca, nekad kad vidim u busu neku bakicu, ili neku ženu koja se vraća sa posla i razmišlja šta da kuva za sutra (podseti me na mamu), standardne stvari uglavnom, a nekad sam hladnija no veštičja sisa... (el se tako kaže?)
 

Back
Top