odvracanje paznje... :D

krompir 2.1.

Legenda
Banovan
Poruka
51.826
na korak ste od "opstenja" .... svi preduslovi su zadovoljeni....sex u vazduhu....
ali fijasko !

sta je to sto vam odvraca paznju da se ne "kljucnete"?

(inspiracija je drugarica koja prica da ima najruznije prste na nogama i nikada neskida carape pred deckom jer je blam)....


kad nanjusim sex u vazduhu pa nema toga sto bi mi omelo paznju osim da izvadi krcalicu za orahe i da krene ka mojim moodima :D....
 
na korak ste od "opstenja" .... svi preduslovi su zadovoljeni....sex u vazduhu....
ali fijasko !

sta je to sto vam odvraca paznju da se ne "kljucnete"?

(inspiracija je drugarica koja prica da ima najruznije prste na nogama i nikada neskida carape pred deckom jer je blam)....


kad nanjusim sex u vazduhu pa nema toga sto bi mi omelo paznju osim da izvadi krcalicu za orahe i da krene ka mojim moodima :D....

svasta moze da mi odvuce paznju u odsudnom trenutku-ako, ne daj Boze, namirisem da nije sveze istusiran, ako mi keva u tom trenutku ostavlja poruku na sekretarici, ako mi zvoni alarm na kolima pod prozorom, ako na njemu vidim svoje gace...
 
jao kad se setim kad sam imao 17 god....
ona kod mene i ja "iskusno"
- odvrnuo osiguraz za zvono na vratima
- iskljucio telefon
- zamracio sobu
- razmestio krevet

a postar je tako dosadno KUCAO i kucao i kucao... na vrata da je ona skocila i onako gola otisla u wc uz opasku "molim te otvori mu"....:D
ja "koncentrisan" kao pravi tinejdzer a ona sa manjkom zivaca :)
zene...
 
el tako
zene
pa da si je "koncentrisao"
teshko da bi ishta chula
mili moj krompirko
the iskusni
mojne da me udarash u feminizam
znash
a napolju me sve zove da iskochim kroz prozor
i odem u shansu na pivo
ladno
i gledam pse i decu
vidim da cu danas napraviti pauzu
 
1. da kažem da mnogo mrzim "smešne" slike dece i alkohola =/
2. tema.... tematematematema. hm. pa nije kropmpirko fora u tome što bi se dečko dekoncentrisao od njenig ružnih stopala, već u tome što ona ne bi mogla da se opusti znajući da je deo njenog tela koji ona ne bi pokazivala slobodno izložen pogledu. tačno znam, tako je i meni kad mi dođe neki zvrk =)
 
a nije vam palo na pamet da je lik "izgoreo" i zanemocao od drugih "problema" ?
cisto da ne bude da ruzim zene....pa nismo savrseni da izgledamo ko sa reklama za donji ves i sl.
mad oni sto reklamiraju ves imaju ruzne prste i usi...aha primetio sam to jer ne gledam u gace na bilbordima :D
 
ako tip ima ruzne prste na rukama znam da do tog potencijalnog seksa nikad ne bi ni doslo.
a kad sa nekim dodje do eksanja znaci da je prosao mloge golgote i pokazao se odabranim hihi:);)
i ondak me zabole kakvi su mu prsti na nogama:p
 
na korak ste od "opstenja" .... svi preduslovi su zadovoljeni....sex u vazduhu....
ali fijasko !

sta je to sto vam odvraca paznju da se ne "kljucnete"?

(inspiracija je drugarica koja prica da ima najruznije prste na nogama i nikada neskida carape pred deckom jer je blam)....


kad nanjusim sex u vazduhu pa nema toga sto bi mi omelo paznju osim da izvadi krcalicu za orahe i da krene ka mojim moodima :D....

Što reče "kokoška koja stepuje" kad je došlo do sexa....prošao je sve krugove Pakla...sa prelaznom ocenom...tako da ništa ne može da nas "omete"...možda neka nuklearna katastrofa ili zemljotres, poplava.....cunami.... Mada bi verovatno tripovali da se krevet ljulja zbog nas a ne usled elementarne nepogode.....
 
a vi neshto testirate te vashe momke?
**** te strujo gde ti zivish!
ja kad vidim macana
ja ga skolomotam
ne pitam
posle se setamo ne po devet danteovih krugova
nego po svim religijskim paklovima

Čuj testiramo....mi ih oljuštimo, iseckamo, začinimo i onda dinstamo na umerenoj vatri... Ako je ukus "prste da poližeš".....zadržimo ih do daljnjeg....

Mala napomena za buduće kuvarice: alkoholom se naliva šaran i krupna divljač (radi lakšeg rukovanja) a kuvarica nikada ne pije "dok je na zadatku"...inače će lovina nju da smota i utekne....
 

Back
Top