Drajveri za graficku - HITNOOO!!!

thebeast

Zainteresovan član
Poruka
147
Pomazite ljudi....

Nesto mi se poj**ao sistem, tako da sam morao ponovo da ga instaliram, i naravno posle toga sve drajvere, cuda, ludila....

Imam Cd od ploce, i to sam instalirao Ok, ali sam izgubio Cd sa drajverima od Graficke...

Koje da skinem sa neta i odakle??? A graficka nemam pojma koja je, samo na njoj pise ASUS...

Sad, da li mogu da vidim negde tacnu njenu oznaku ili kako vec...pa da skinem s neta drajvere?

Inace konfiguracija je:

Ploca - Asus M3A
AMD Sempron 2800+
1 Gb Rama...
 
Pomazite ljudi....

Nesto mi se poj**ao sistem, tako da sam morao ponovo da ga instaliram, i naravno posle toga sve drajvere, cuda, ludila....

Imam Cd od ploce, i to sam instalirao Ok, ali sam izgubio Cd sa drajverima od Graficke...

Koje da skinem sa neta i odakle??? A graficka nemam pojma koja je, samo na njoj pise ASUS...

Sad, da li mogu da vidim negde tacnu njenu oznaku ili kako vec...pa da skinem s neta drajvere?

Inace konfiguracija je:

Ploca - Asus M3A
AMD Sempron 2800+
1 Gb Rama...
Skini Everest Ultimate(trialnu verziju-al" moze za toliko da ti posluzi) http://www.lavalys.com/products/download.php?ps=UE&lang=en
Tu vidi koja ti je Graficka!;)
 
@thebeast

Imaš ili ATI ili nVIDIA grafičku, treće nema.
smiley_emoticons_wink.gif



  • Ili
    smiley_emoticons_ozboss_pfeil.gif
    Start > Run > dxdiag > treća kartica Display (tu ćeš takođe naći podatke o grafičkoj)
 

Back
Top