Локални избори - Вождовац

dakica

Ističe se
Poruka
2.605
Наслов: ИЗБОРИ / ВОЖДОВАЦ / НИЈЕДАН ОД ПОНУЂЕНИХ ОДГОВОРА

Не знам да ли сте чули или нисте, али, како ствари стоје, ближе нам се општински избори... Пажљиво прочитајте ову поруку и озбиљно приступите њеном садржају, јер се све што ћете прочитати односи на све Вождовчане.

Недавно је на Вождовцу настала политичка странка „Ниједан од понуђених одговора“ и ми сад хоћемо Вождовац да вратимо Вождовчанима. То је сад главно. Нећемо да гласамо за странке које вечито нешто муте и петљају, Вождовац потчињавају захтевима тзв. високе политике, и доводе нас до чињенице да од скоро милијарде динара општинског буџета ми, Вождовчани, видимо тек неке мрвице. Нећу овде износити гомилу сувопарних података - о томе ће слушати ко буде желео. Али, сви ставите на један тас милијарду динара, а на други тас виђени учинак општинске власти. Ја сам зашао у сувопарне податке и тврдим да највећи део буџета редовно одлази на плате за испијаче кафа, последице неспособности и куповину гласова. То НОПО намерава да заустави, али без вас не можемо и зато је важно да дођете на састанак.

Састанак ће бити одржан у недељу, 8. фебруара. Почињемо у 18 часова. Догађај је описан на Фејсбуку: https://www.facebook.com/event.php?eid=51688685442.

Ако користите Фејсбук, пријавите се тамо за долазак и, наравно, дођите. Састаћемо се у седишту НОПО-а, које је на Бањици, у Булевару ослобођења 62, стану 14.

Тек по прихватању позива, позовите и пријатеље: https://www.facebook.com/editevent.php?guests&eid=51688685442.

Један члан рече да сад пишемо историју. Било тако или не, ма колико неки од читалаца били ван политике, верујте да смо све даље од доброг руковођења и општином, и градом, и државом. Ако ми, Вождовчани, сада не будемо одиграли како треба, ако не будемо отерали штеточине, па показали и другима да „може нешто да се уради“, тешко да ћемо у будућности имати разлог за наду. ДС и СНС ће у једном тренутку нама отети толико новца да више нико неће моћи да их отера, као републиканце и демократе у САД-у. Користиће још више вашег новца да вас убеде да гласате за њих. То је зачарани круг.

НОПО на Фејсбуку често има спрдачки наступ, али ово није спрдња. Морамо да радимо заједно и морамо најозбиљније да се боримо против штеточина. Они су нашли, па зашли. Време је да их вратимо кући. Дођите на састанак да бисте сазнали најважније о НОПО-у, нашим намерама за Вождовац и да бисте давали предлоге за суштину овог изборног подухвата - Вождовац Вождовчанима.

Ако имате питања, обратите се е-поштом (nijedan.od.ponudjenih.odgovora@gmail.com) или телефоном (0642756367).

Свако добро,
Никола Тулимировић
--------
 

Back
Top