Firmirane krpice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo je tema za sve one koji pate od opsesije za in garderobom, i njihovim vršnjacima koji, kao i ja, ne mogu da shvate kako to smisao života leži u Nike, Adidasu,Pumi&co.

Hmmm pa nije baš tako...
Jeste da je puno primitivaca među tim tzv FENSERIMA , ali ljudi koji kupuju te marke ne moraju biti površni niti ih kupovati zato što su trenutno '' in'' ...
Ima dosta onih koji kupuju upravo gorenavedene stvari iz razloga jer smatraju da su udobne, kvalitetne, lepe...

Zamisli da imaš svoju prostoriju sa odećom, kao u dobrom butiku. Pretpostavljam da bi je opremila najkvalitetnijim stvarima, zar ne?
Ne znam ko ne voli lepe stvari ...

Opsesija je nešto drugo i tu se slažem s tobom... ali ojjj postoji još puno dobrih ( a i skupih) marki, tako da se ne treba ograničavati na ovih nekoliko.


Znaš ono... novčanik mi je NIKE, majica mi je NIKE, pedu mi je NIKE... ITD
Šta ćeš, kad živimo u seljačiji... ne očekuj ništa bolje...

:worth::worth: dobra tema
 
ma shvatam, nego pukušavam da skrenem pažnju da već imamo nekoliko sličnih tema i da na kraju ništa pametno ne može da se zaključi iz njih... svakome su različiti prioriteti... neko me je garderoba i izgleds No. 1, nekome nešto stoto...
 
Nemam bas nista markirano...samo starke.

a kako klinka sam bila opsednuta mojom Nikolasovom bundicom,kako je diivna bila:heart: i dlaje imam torbicu koja je isla sa njom u paketu:D

inace me uospte ne privlace te markirane "prodavnice"..Imala sam gomilu majica iz terra Nove,ali se nisu pokazale iole kvalitetnim:neutral::roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top