intelsat eutalsat

salvisa16

Obećava
Poruka
51
Imam trenutno na tanjiru satelickom dva LNBA i satelite astru i hotbird zelio bi jos da stavim dva LNBA za intelsat i eutelsat ali moguli to postaviti bez zakretanja tanjira to znaci da imam na tenjiru cetiri elenbea asrtu,hotbirs,eutelsat i intelsat satelite sto se tice tanjira moze podrzati cetiri LNBA!
 
Imam trenutno na tanjiru satelickom dva LNBA i satelite astru i hotbird zelio bi jos da stavim dva LNBA za intelsat i eutelsat ali moguli to postaviti bez zakretanja tanjira to znaci da imam na tenjiru cetiri elenbea asrtu,hotbirs,eutelsat i intelsat satelite sto se tice tanjira moze podrzati cetiri LNBA!

možeš staviti i 8 lnb -ova samo ti treba nosač za 4 lnb.Uzavisnosti od veličine tanjira postavlja se centralni lnb ,recimo kod mene je mađarica 95 cm na njoj mi je 7 lnb-ova i centralni satalit mi je između 16 e i 13 e.Ako ti trebaju pojašnjenja samo pitaj
 
ocigledno da trebaju kada kupim nosac samo postavim LENBE u ovom polozaju kako jeste tanjir i sa trenutnim polozajem ova dva lnbea i dali bi trebao dobiti ova dva zeljena satelita ili bi trebao pomjerati lnbe ili nosace!
 
moraš navesti koji ti je tanjir,jer ako je recimo mađarica 95 cm moraš kupiti jedan uski lnb(alps) i on se stavlja za eutelsat 16e jer je trenutno najslabijii, centralni satalit ti je u zavisnosti od antene ,kod mađarica je između 16 e i 13 e a kod većih centralni satalit ti je 13e.
 

Back
Top