Šta vam se mota po glavi.. da vidi čika Buki 'el vam dobro?

Pobegoše od mene svi. :eek:
Pa da, dijagnoza. :cool:
Boli me uvo, meni lepo... :zcepanje:

okreni se diskretno

videcs da si nekome, najlepsa

- - - - - - - - - -

spavaju gowna :lol:
salim se ma ovde svi pozaspase posle ponoci, pa ja vilenim sama :sad2:

@ot pravo vreme je onda kada ti odredis da je pravo vreme. problem nastaje sto ga vecina oduzuje i trazi pravi trenutak, do kog dolazi kada ga sebi odredis, a tada je kada ti to zelis.
a meni je mozak zamucen pa ne znam bas najbolje da objasnim ovu svoju filozofiju Cika Buki.

oce to kada se mesaju , bele sa crnim

a preskace zute ili crvene

- - - - - - - - - -

Ja ne spavam! :tiganj:

- - - - - - - - - -

Ot: Jao, čika Buki, bolje da ne znaš.... :sad2:

ko te tebe diro

jel Dia

more , ima da vidi ona svoga b.....

- - - - - - - - - -

samo vas gledim

nesto ste mi mali

hhmmmm moze bit da sam ovoga puta , uzeo malo veci mikrosKOP
 
okreni se diskretno

videcs da si nekome, najlepsa

- - - - - - - - - -



oce to kada se mesaju , bele sa crnim

a preskace zute ili crvene

- - - - - - - - - -



ko te tebe diro

jel Dia

more , ima da vidi ona svoga b.....

- - - - - - - - - -

samo vas gledim

nesto ste mi mali

hhmmmm moze bit da sam ovoga puta , uzeo malo veci mikrosKOP

doktore molim vas svratite do kafane izludecemo Cika Bukija evo meni ne uspeva ni da se mota po glavi kako mi mutno..
 
buki nije mi dobro

Vm6QOM.gif
 
stvarno bih volela da imam i ja nekog svog, odjednom sam shvatila da se sada Mira ponasa kao neka macka, to nije ona! ja sam uvek imala vise prijatelja od nje u detinjstvu, iako je i uciteljica pricala da ne treba da se druzim sa mirom, nikada naravno pa ni sada to ne smatram za ispravnim i tacnim, uvek mi je ona odgovarala, i sada se sve preokrenulo i ja sam sada u njenoj kozi. ali ona je oduvek bila dobra i oduvek mi je odgovarala. uciteljica je seoska pokondirena tikva i volela je neke druge devojcice...Volela bih da ja imam decka da ne moram da zavisim od prijatelja...o...

- - - - - - - - - -

i da ne moram vise sa njom da se druzim, barem dok ne shvati da ne treba da se ponasa tako jer joj smesno stoji i jer je NAJBOLJA kao ona

- - - - - - - - - -

ali ipak decko mi najvise fali ne zbog mire vec iz drugih razloga <3 (ne seksualnih, zaboga :D)
 
Да више никад не заборавим сунчане. Јуче јесам, прешкиљила сам дан и сад на све ово још имам и главобољу хаха тонем Буки.

- - - - - - - - - - -

Боје за косу. Коју одабрати а не погријешити.

- - - - - - - - - - -

Зашто ова тема није на пдфу Психологија. :lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top