KLETVE,MOLBE,OGLASI I TUZBE

  • Začetnik teme LEPALUTKA
  • Datum pokretanja
LPhoklica:
Cheaf:
LPhoklica:
Cheaf:
-Prodajem poluautomatsku motiku,ti je dignes ona sama padne. :D

-Koljem po kucama sa sopstvenim alatom. :D

ej cheaf i ja koljem po kucama...al se ja ne hvalim :lol:
:D :D 8)

sta kazes da se uortacimo i zajedno...obavljamo poslove?
...ja cu da trazim klijente s ovim osmehom :D , a ti ces da ides zamnom (izgledajuci) ovako 8)

i ondaK zajedno.... prodajemo motike!
a cheaf? :wink:
Moze sto nemoze 8)
 
Kronos:
Okean more kako sam internet predstavio je usko recheno i nedostaje deo opisa umetnichkom rechju pisca o svim prostorima ne voda pa da nabrajama i reke i kad see neko izshora niz padinu pa poteche urin u potochari.
Voda je voda,bilo da pljunesh ili je altlantski okenan puchina gde mozhete pa povedete vashu dragu osobu da mi pushi * tj.
vozi kormilo kojoj joj zabodem jarbolom u chmar katarku.
Voda,zemlja,vazduh je od slike prostora u tri dinenzije sveta u kome zhivimo na planeti Earth.
Nema veze sa sistemom Elementale zvanim yin-yan extruda 5 elemenata:"voda(loka);vatra(vara);zemlja(geat);kamen(stona);metal(meta)".
Zapamtite da je ovo prvo 3d svet virtuelna realnost refleksije dimenzije na kordinatnu osu sistema x,y,z.
Celi je svet ludi kabriolet u ovoj vozhnji ljubavi,meni se drema svetska frka se sprema a ja vozim svoj kabriole.
Ko je ishao u osnovnu a svi smo bili,pa josh IV. stepen srednje shto smo isto svi bili,muku smo muchili sa geometrijom i tehnichim crtanjem.
Kordinatna osa X je sa osom Y ukrshtena,obrazuju 90 stepeni ugao naslanjanja.
Kao krst da napravite i na krajeve linija stavite strelice,shto znachi duzh linija je mera te raste sve zavisno u kojoj meri crtamo neki predmet objekta tela u prostoru.
Ako je samo X i Y,to je povshina merena u metar na kvadrat(m^2).
Dodatkom Z ose dobija se trodimenzionalna zapremina merena metar na kub ili recheno trechi (m^3).
To je matematika po starom arhimedu shto ovaj pa kazhe se u nashem narodu da je arhimed seo u kadu ono se podigao nivo vode,i on viknu Eureka jer je skapirao zapreminu po principu koliko telo zapreminom zauzima toliko prostora izpunjava.
Voda,zemlja i vazduh je sve u trodimenzionalnom svetu koji mi ljudi vidimo osechamo i znamo.
Zato je internet apstrakcijom savsheno predsavljen 3D modelom tela isto kao i priroda u svetu sa istim i slichnim simbolima.
Rekao sam vam za vodu da je ona kao tok,mada posada plovilom tochi niz valove po puchini itd.
Admiralitet kapetanija kome nije jasna,meka mi se obrati na lichni e-mail koji chu ostaviti u forumu u dvanaest sati na link temu moj telefon odprilike u konferenciskoj grupi nochni zhivot.
Ovako ja da okachim poruku a ovi shto prde u kante ritmom tam-tam prozak lekichi,da erase delete obrishu za 12h,to neide tako u ukeraju.
Za vodu nemojte brinuti ona je sastavni deo simbolike uopshte izraza apstrakcije interenta kao prirodnog sveta.
Nije to voda je bash voda na netu,ona je smisao da pokapirate simbol tok,kao tok podataka informacijam koje kazhe se kruzhe.
Zemlja je drum koji ima samo vozila kao i na vodi plovila,plus nema admiralitet kapetaniju vech vozni park klase kategorija vozila u saobrachaju.
Ti je simbol veze provodnika propusne mochi,jer svi drumovi su ista cesta od asvalta,brzina se ne simolishe jer ako ste pun do gepeka ovaj tamo vamo to je saobrachaj,a kad che te stichi zavisi od toga gde ste krenuli.
Vrlo refleksivno na pojam stvari u vezi sa internetom.
Drum prima od igle do lokomotive.
Igla je zapravo e-mail,a lokomotiva download fajla.
I vazduh na kraju za simbol je ta chuvena balistika brzina ping ringa dometa,fijuk boom tuff,kako lansirate iz amerike u kinu,kina indiji,ova africi i pravac zhabica nemachka,balkan,rusija.
Vazduh je sada u najnovije vreme po modernom i novom trendu nazvan tehnotronski mobilna telefonija treche generacije 3 gigaherca plus 3G+.
Kao voda,kao vazduh,kao zemlja 3G+ simbol ovog temelja,postavljamo satelite na povrshinu emitujemo kosmichki talas na daljinu,palimo atmosferu kroz marijal prirode stvaramo sferu,ona nas vezuje kao globalno selo,tada smo svi skupa ljudi u vezi Akvarijus komunikacije novog doba chovechanstva.
Svi zante koliko je lepo sve znati po simbolima da prosto dodjete mladima koji nisu stigli da saznaju pa da im solite pamet.
Zbog soli ja se ne bunim,ali zato shto vi smrdljive usrane starkelje ovo brishete sa internet krstarice foruma gde svako ima pravo koje se sudom nemozhe sprechiti,to znachi * zloupotrebu jer mene kao shto sam rekao shpijuniraju sekta chlanovi crna ruzha rozenkrojc 666,oni ovo saznaju pre nashih mladih pa ih privlache na te fore kao mnogo smo pametni,dodjite da saslushate gurua mahadevu,malo prozaka malo trodona bensedina malo ovih listiva zlatne zore dekripcije bozhije rechi pa tako i ulaze ti mladi,kad na javnom mestu nema,u lozhama tarot rotar klubova sekti ima.
Mada ja radim u Microsoftu,Eunet zato chu da nastavim ima leka interpol i pentagon i za vas usrane starkelje i za zlochince sekta kriminalce.
Sve na internetu je trodimenzionalno poput stvarnog sveta prirode,zaista je simbol indetichan ali refleksijom apstrakcije virualno realno.
Za ovaj pojam vam sledi rechi kako je virtuelna realnost da vi u rukama nemate zhivot kao biche recimo goveda,ali zaprega postoji na internetu.
Tako je sve Vr i internet kao i sve na struju pripada Vr Svetu.
Ja sam vam glavni za Vr Svet u SCG,a na svetu takodje samo shto sam u savetu sa istima kao ja,pa programiramo kao kolege na poslu.
Ovde sada rech je o internetu zato jer svi vi imate nalog kod provajdera,imate modeme a na webu mozhe dochi da neko omakne zabavu i razpolozhenje.
To je neko kriv ako vi imate komnjuter,modem nalog kod provajdera,pa nije sve 100% zabavno za svakog pojedinog chlana porodice.
Ima krivaca zovu se kriminalci.
Kriminal na internetu je tolike visine,da je 100% non-stop const.
Ljudi jel vi mislite da ja ovde pishem o Bambilendu i Diznilendu.
Toliki je kriminal da ga vishe vechina i retko ko zapazha,a ovakvi pokreti kao moj nisu u masi prepoznatljivi.
Vi sisopi,moderatori i administratoru dobili ste alfa proizvod iz moje glave,vi kao hor kolibri nauchite svaku stavvku kao suru iz Kurana.
Za kriminal sleduje da bude detektovan bez suda,ne da neko tuzhi neko da kazhe pa sve vam je onda kriminal ako vi tuzhite zbog naziva linka teme u konferenciskoj grupi koji se zove "Zashto zhene nevole oralni seks?" "Seks sa sestrama bliznkinjama?" "Dali ste za brak bez produzhetka vrste bez poroda i dece?"
Eto vam kriminal pa pogledajete poruke iznutra koje su krajnji vid nasrtaja na mnenje u vidu gazhenja po moralu,ugledu,chasti i poshtenju.
Shta vi mislite ovako kad nishta nemislite o webu,i kako je amerika i zapad uspela da reshi taj porast kriminala koji kao da hoche tudje pare bez truda.
I kriminalac mora da se trudi,nije to ukrasti pa da pobegnesh pravac kazablanka u juzhnu afriku kejptaun,te zhivish ko pingvin na severnom polu.
Ko che da prepozna pingvina u jatu od 100-2000 ptica 4 gore dole nije bitno.
Zato kriminalac na webu nije AlKapone shpijone,brod tone i billy the kid,vech sedi ko gospodin chovek u svom domu,zavali se u fotelju kao da mu je zhena gospodja ministarka,te kucka na svom BK univerzitetskom Alienware aurora extreme komjuteru,ali kuca protivzakonit izkaz plus je javnosti anoniman.
To je taj kriminal i opasan je do aja,apish me za muda kriminalchev tata i mama.
Dok je zloshin opasan a to je kad kriminalac bezhi od policije,pa uzne kao taoce ili neznam shta uzme te preti ubiche prvog do sebe ako nestane policiska potera.
Jel znate kada je policija odustala kad kriminalac javno kazhe bash policija neka se zaustavi da ne napravim pokolj u rodjenoj kuchi.
Pa valjda ima i neka vojska na ovom svetu neche policija da vrshi poteru za ludacima poremechenih lichnosti,shta je taj bio u stanju da izvrshi chiste svesti i zdrave pameti,da nije mozhda vodja hakerske grupe "korrozzion" te obara pentagon web sajt dopisujuchi promenjen naslov www.bejba.com.
Zlochin je opasan kriminal je onako za budale da razpravljaju o tome.
To kome su roditelji nemoralni te krshe porodichno pravo nekim utajama kuchnog budzeta,te prodajom stvari iz kuche bez dogovora,pa su takvi kriminalci dodatno josh narkosi koji uzmu shecher kristal iztucaju proprzhe sherbet,pa kroz sirche da ostane patina to nazivaju heroin i pushe na staniol,ti kriminalci neka idu kod psihoterapeta da im odredi terapisko lechenje u banji beg is sekte koljachi koviljachi.
Stigosmo da znamo shta je internet i ko zheli da ga unishti jer uzdizhe duh mladih novim trendom komunikacije,koja vredi kao shto vidite vishe od blaga jer ima nekih kao shto sam ja koji se hvali da poklone svima na dar jedno dostojevski knjizhevno delo nauchnog pogleda koje zasniva kolektivnu svest i svesnost pojedinca.
Svesnost u internet domenu je mashta kojom prolazite da jasne slike sveta horizonti se shire,nalazite sebe sam jedno biche u velikoj masi,masa sam i ja dostojevski te niste izgubljeni postoji izgradjeno baza koju svi imamo,kapital koji je dat radnicima u drzhavnoj sluzbi,a ima josh par stavki dok ne dodjemo do etno osnove koja che objasniti kako na balkanu u internetu vlada krvoproliche bratoubilchkog sukoba grupa u manjini drushtva,koje mimo javnosti izvode neke projekte kao da su iz filma Laze Lazarevicha "Chovek koji je prodao svet".
U tom filmu glavnom liku Kurtu Kobejnu se deshava nirvana,te on uzima revolver 0181357Magnum seriski broj,nagutava se obedijala,trodona,bensedina,prozaka,citostatika,hloro klotarz cijonina,te izpija shampanjac i upucava se u glavu.
Ovi ista pricha ali kazhu treba im prava stvar da dozhive nirvanu,nemozhe od bulke bunike,vech kaktus peyotl ali po receptu drevnih indijanaca plemena jaki.
Ma koliko da noche da dostignu nirvanu,za utokom da se izprangijash po glavi nemozhe da se dobodi da umresh.
Samo to i zdravo iz srpske nemostojeche drzhavne bezbednosti,jel znate ono ili tebam da kazhem.
Ono:"Radnik b.i.a Bahrim Brela je uhvachen kod obliznjeg sela zbog nedela,ubio je iz puske m-52 dva kolege,sa 30 metaka">
Ili oni:"Pronadjen je lesh u Savi,zadobio je vishe prostrelnih rana u predelu potiljka glave,dok je lice neprepoznatljivo jer je zrno izrikoshetiralo po lobanji".
A ono:"Zoran Djindjich je pogodjen sa oblizhnjeg prozora iz stana u kome je snajperista imao pushku koja nije nadjena,ali kalibar je utvrdjen iznosi 6,35mm dok je chaura bila ruchno doradjena i umetnut eksploziv koji pojachava probojnu moch zrna metka".
Ono:"Vuk Drashkovich je podlegao pogodcima iz vatrenog oruzhja kojim je lice njega pogodilo sa razdaljine veche od 250 metara,u nameri ubistva".
Ili ono:"Zeljko Raznjatovic je umro ubijen iz automata koji su imali pancir zrna teflon model,uz dum-dum ojachani promer uzi pushko-automata mitraljeza".
Tako vam je kako vam je bolje biti nemozhe mozhe samo da bude dobro i nema dalje.
Jel znate za tu foru sa metcima i lovom na divlje zveri.
Ja znam provereno sve,nego nisam ranije verovao da jelena ko ga pogodi krdo se zaleti i ugaze ga kopitama,a iz shume ga izteraju i medved i vuk i lisica.
Oruzhije nije predmet nego da se obradujete zato shto su bezbedni i oni koji nisu pokapirali zakone fizike,sile,mase,ubrzanja i balistike.
Za sledechi put u nastavku opet se vracham na internet,dok sada ipak morate priznati nije za dzabe shto se patim i svaki put,pravac na www.*.com da otvorim e-mail,pa na Interenet krstaricu forum da uzmem novi nadimak korisnika,te da ovo kachim svaki dan.
Moram tako jer neko mi ukida nalog,ja sam pukao i za Popa,evoks,fensi,fahrija,kaktus,sunzamam,sada su na redu evo da vidim jeste li ugasili Kronosa,potom idem Atila pa Varava i Ekran.A onda gru,robin hud,maajka,elemental,vudu,bahrim.
Vidite pa srachunajte koliko je to ekipe poruka,a tek kad uzmem chasopis svet pa krene Karamela,Cune,Sherif,Jashar,Jahija,Indira,Brenin,itd,itd.
CU

Kronose lakse sa artanima,znas ono 4-5 na dan je ok.
 

Back
Top