TV Externi Tuner!?!?

Poruka
19.925
Poznato li je nekom ima li ovakva spravica kod nas? Ja sam se ubio trazeci, al svi su mi pod nos poturali karticu!
Takodje, trazim externi koji moze nezavisno da radi od masine, znaci da komp moze da bude ugasen, a tuner radi i salje sliku na monitor!
 
citao sam u nekom domacem casopisu o externom tv tuneru koji je sliku slao preko usb-a (ne secam se koja verzija usb-a) ali kvalitet je bio prilicno los... tacnije, externjak je unutar sebe radio kompresiju slike u neki format i tako je slao racunaru...

iako se ne razumem u rad tv kartica cisto sumnjam da je moguce da radi samostalno bez racunara :roll:
 
Znam, to ti je iz Sveta Komp, al nije mi to resenje. Treba nesto sto prima signal sa graf. i prosledju ga monitoru, a ako oces TV jednostavno pritisnes dugme i na monitor ide signal koji prima sa antene! A za snimanje na komp npr. salje preko FireWire-a ili USB-a 2.0!
Ovo sam video u nekom casopisu ili na netu, al nisam mogao da kod nas nadjem nista sl.
 
ja sam ga dobio nedje prije god. iz turske tada je tamo bio oko 100 eu al mi nije kompatibilan sa XP-om a ja sam lijen da ponvo instaliram 98-icu tako da ne znam o kvalitetu slike al sam gledao kod nas ih ima za oko70 eu.oni tuneri sa mogucnoscu svakakvih konvertovanja signala su skuplji oko100-150 eu
 

Back
Top