problem sa DVD citacem - ne cita dvd i cd

Lockpicker

Primećen član
Banovan
Poruka
793
Imam LG DVD/CD citac koji je cim sam kupio cpu poceo da stuca.Nazalost nisam obracao puno paznje na to i sada mi se izgleda vraca.Ne znam kako da popravim i pocinje uzasno da me nervira.Cudno je to sto neke DVD hoce da cita (Uglavnom neke stare i izgrebane) a ove novije koji rade kod mojih drugara meni uopste nece da procita.Ako iko zna u cemu je problem i ima volje da pomogne neka ostavi post.Hvala VELIKO unapred.z:kiss:
 
E, imam i ja slican problem sa DVD plejerom. Ali ne ovim racunarskim, nego "pravim", za vitrinu pored TV-a, ako znate na sta mislim.

Mali jos ima garanciju, ali naprasno je prestao da cita diskove. Cime god da ga nahranim, kaze- Bad DVD ili DVD Error. :( Muci se, zuji, okrece, ali stuca i nece da pokrene. Ima li leka u kucnoj radinosti ili da zovem majstore? Ili da kupim onaj DVD za ciscenje vugle? Ne znam sta da radim.
 
Poslednja izmena:
Pa ako mali ima jos garanciju, sta cekas? Da istekne.
Nosi ga majstorima da ga bace z:plez:
Imam LG, isto je tako krenuo da stuca, cita sta mu volja, sta ne, nece z:mrgreen:
I cisti ga, redovno sam "pricala" sa nim - ili crkni ili radi, ne zezaj z:lol:
Dok nije stao nacisto. I sad cu ga baciti jer mi je jednostavnije i jeftinije da kupim nov.
Iako imam majstora koji kaze da bi mozda i moglo tu nesto da se uradi, tipa ubaci nesto, izbaci drugo, i opet kosta, manje mnogo, ali koji ce mi krsina ( ne volim ga sto me zezao debelo, zato mu tepam, na LG mislimz:p ). Dok opet ne krene da stuca. Njemu ne mozes dati vode,...:sanke:
Nosi to u servis.
 

Back
Top