Trudnicama cela plata

Samo da ne dodju ovi tvoji, koji razmišljaju kao ti.
Nikad!z:mrgreen:
Vlada nema pare za ovo, ne znam ni da li su nekad dobijale 100% (možda jesu, a možda i ne, stvarno ne znam) i već si sve si uspeo da krstiš kao proneveru, fažizam....

pa i ove pare beogradskim trudnicama je dala vlada.

samo sto nije dala direktno vec je dala djilasu a djilas trudnicama.

tj djilas uzeo pare od vlade iz budzeta da se napravi dobar sobzirom da samo poskupljuje sve zivo a nista novo ne pravi trebala mu ova kinta da se makar za nesto uvati.

ipak je djilas sa tadicem na prst u bulju.

a trudnice van beograda ko sisa. one nece dobiti nista.

za njih para nema.

gradjanke drugog reda i nize klase.
 
cista DISKRIMINACIJA

fasisticka diskriminacija

Obaveza je drzave da isplacuje trudnicama nadoknadu an e lokalnih samouprava.

Obaveza i posao lokalnih samouprava jeste da vode racuna i izgradjuju lokalnu infrastrukturu

Sad ce trudnice u Beogradu primati 100% a u unutrasnjosti 65%

I posle se pitamo zasto svi odlaze u Beograd?

Pa zato sto Beograd pokrade pare od unutrasnjosti zatim DA SAM SEBI - a nas iz drugih gradova van beograda - ko sisa da ne kazem neku tezu rec.


Slucajno zalutah na ovu temu. Samo da kazem da mi je vise muka od toga, za bg ovo za bg ono. Ja sam iz unutrasnjosti, zivim u bg 10 godina. Zavrsila sam tezak faks, ucila, mucila, bez para, bez hleba. Sama se izdrzavam. Radim. Prijavljena sam. Placam doprinose. U jednom clanku na netu sam procitala podatak da svaki 4 radno sposobni gradjanin mog rodnog grada nije zaposlen. Pa za koga ja radim bre? Za njih sto po ceo dan sede po kaficima i setaju sa cackalicama u ustima. Cekaju da im padne posao sa neba? I ja bih isto to! Nego nesto nece, pa ga sama trazim, i ko je lud?
 
Slucajno zalutah na ovu temu. Samo da kazem da mi je vise muka od toga, za bg ovo za bg ono. Ja sam iz unutrasnjosti, zivim u bg 10 godina. Zavrsila sam tezak faks, ucila, mucila, bez para, bez hleba. Sama se izdrzavam. Radim. Prijavljena sam. Placam doprinose. U jednom clanku na netu sam procitala podatak da svaki 4 radno sposobni gradjanin mog rodnog grada nije zaposlen. Pa za koga ja radim bre? Za njih sto po ceo dan sede po kaficima i setaju sa cackalicama u ustima. Cekaju da im padne posao sa neba? I ja bih isto to! Nego nesto nece, pa ga sama trazim, i ko je lud?

Predlažeš da se svi preselimo u BG?
 
KURS socijalne politike Beograda u 2009. godini će se očigledno promeniti. U budžetu Beograda nađeno je mesto za penzionere sa primanjima nižim od 13.000 dinara, trudnice kojima će se dotirati 35 odsto plate dok su na bolovanju i prvake koji će dobiti besplatne udžbenike. S druge strane, nepromenjeni ceznusi za ostvarivanje popusta na komunalne usluge drastično su smanjili broj beogradskih porodica sa ovim pravom.
Umanjenje januarske uplatnice "Infostana" stići će na skoro 17.000 manje adresa nego u decembru


http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=14&status=jedna&vest=136179

vazno je da troskove smanjuju. pa to oni najsiromasnije nazivaju troskovima, a sta su to oni nama nego troskovi, smanjili ih dabogda
 
TRUDNICE iz Beograda primaće punu platu dok su na bolovanju, jer će Grad dotirati deo naknade. Isplata ovih sredstava trebalo bi da počne u februaru.
Ovo je najavio u ponedeljak gradonačelnik Beograda, Dragan Đilas, obilazeći Bolnicu za ginekologiju i akušerstvo Kliničko-bolničkog centra "Zvezdara". Kako je rekao Đilas, grad će dotirati 35 odsto naknade za trudnice.
- Plan je bio da se to ubaci u budžet Srbije, ali je situacija takva na nivou republike da nema para za sve trudnice - rekao je Đilas. - Pronaći ćemo način kako da se doda tih 35 odsto.
U Beogradu se godišnje porodi oko 8.000 žena, a nešto više od njih 1.000 koristi trudničko bolovanje.
http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=14&status=jedna&vest=136123

Ma nemoj? Još da kasiraju biološku funkciju?
A mi? Ko se znojio?
Ko se cimao mesecima da smuva kurvu?
Najlakše sve četiri uvis i ...
... CELA PLATA!

Sad sam i ja počeo da sumnjam u demokratiju! z:((
 
TRUDNICE iz Beograda primaće punu platu dok su na bolovanju, jer će Grad dotirati deo naknade. Isplata ovih sredstava trebalo bi da počne u februaru.
Ovo je najavio u ponedeljak gradonačelnik Beograda, Dragan Đilas, obilazeći Bolnicu za ginekologiju i akušerstvo Kliničko-bolničkog centra "Zvezdara". Kako je rekao Đilas, grad će dotirati 35 odsto naknade za trudnice.
- Plan je bio da se to ubaci u budžet Srbije, ali je situacija takva na nivou republike da nema para za sve trudnice - rekao je Đilas. - Pronaći ćemo način kako da se doda tih 35 odsto.
U Beogradu se godišnje porodi oko 8.000 žena, a nešto više od njih 1.000 koristi trudničko bolovanje.
http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=14&status=jedna&vest=136123


A sta je sa trudnicama van beograda ?
 

Back
Top