PITANJE ZA SVE KOJI ZNAJU

ram bez slike

Početnik
Poruka
34
Ima li negde neka astro skola? Tj, gde moze da se nauci izrada i tumcenje horoskopa, neki kursevi na podrucju Beograda? Tj, gde ste svi vi , ljudi naucili sve sto pisete?

Citam sta sve pisete, svasta se da cuti, ali ni jedan termin ne razumem. A zelela bih to da znam. da mogu da ucestvujem u razgovorima i ja.z:)
Veliki pozdrav svima!z:kiss:
 
Ja sam iz nekih sajtova ucio koji su odlicni. Mogu da ostavim linkove. Takodje ima lepljiva na ovom pf o astro literaturi koja moze da se skine sa neta. :) U pocetku ja nisam razumeo sta znaci aspekat sa nekom planetom pa sam kucao na engleskom npr mercury conjunct venus ili tako neshto i dobio podatke. :)
 
Ja sam iz nekih sajtova ucio koji su odlicni. Mogu da ostavim linkove. Takodje ima lepljiva na ovom pf o astro literaturi koja moze da se skine sa neta. :) U pocetku ja nisam razumeo sta znaci aspekat sa nekom planetom pa sam kucao na engleskom npr mercury conjunct venus ili tako neshto i dobio podatke. :)

Moze, zasto da ne! Ako te ne mrzi posalji mi te linkove, pa mozda i naucim nesto.z:)
Hvala ti.z:)z:poz:
 
Pa ja sam prvo poceo sa detaljnim iscitavanjem teme : Osnovi astrologije,. Ta tema se nalazi u pf Natalne karte i uporedni horoskop i lepljiva je pa se lako nalazi. Onda kada sam uradio kartu gledao sam onu tabelu i reshio da naucim sta znaci sta, pa sam trazio po netu :

Evo svaki aspekat objasnjen : http://en.wikipedia.org/wiki/Astrological_aspect na engleskom

E sada aspekte medu planetama ja sam trazio na engleskom pa da ucim josh i jezik pa spojim fino korisno i ugodno, npr ukucash mercury conjunct jupiter http://www.astrologyweekly.com/astrological-aspects/mercury-conjunct-jupiter.php ili neki drugi aspekt. Meni se jako svideo ovaj astrologyweekly.

Isto tako ukucash i za manje aspekte.

A objasnjenja se mogu naci i na nashem jeziku, znaci podesish pretrazivac na nashki i trazish aspekat.

Ima i negde tema sa astro literaturom bila je lepljiva sada je skinuta pa je potrazi. :)
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top