tv kartice

zoranpetrovic84

Domaćin
Poruka
3.519
Hoce cale neku tv karticu za lap top eksternu...sta preporucujete...sta je bitno da se gleda od karakteristika...nije neka jaka konfiguracija...celeron na 1,8 giga rama, kartica moze do 70-80 evra...

hvala
 
Hoce cale neku tv karticu za lap top eksternu...sta preporucujete...sta je bitno da se gleda od karakteristika...nije neka jaka konfiguracija...celeron na 1,8 giga rama, kartica moze do 70-80 evra...

hvala

ma moze pixel view tv card box 6 ,,, za tebe prava stvar,, usb prikljucak,,, dobra ti je konfiguraciju,,,,,,,,,, mozes je kupiti za 40 evra maximalno,,,et
aj pozzz
 
sta mislite o polovnoj tv karti do 1000din za prebacivanje vhs na dvd, imam kworld 878rf u ponudi. citam po forumima da je najbolje povezivanje scart-s video kablom a nikako antenskim kablom zbog kvaliteta, takodje preporucuju neki dscaler program za snimanje. bitno mi je da snima u mpeg1 2, da zauzima do 1sat-10gb. za te pare moze da se kupe i pinnacle,samsung,kworld svi sa connexicat chipom 878 a ima i asus 7131 - polovno. vasa iskustva?
 
Kad mi niko ne odgovara za karticu da pitam nesto oko povezivanja...
Da li meni treba scart koji se deli na s-video i audio bananicu kako bih preneo i zvuk? S-video ide u tv karticu a audio u integrisanu zvucnu, je li tako?
Ne treba mi scart koji prelazi u s-video jer treba da prenesem i zvuk, je li tako?
Dajte neki odgovor!!!
 
Kad mi niko ne odgovara za karticu da pitam nesto oko povezivanja...
Da li meni treba scart koji se deli na s-video i audio bananicu kako bih preneo i zvuk? S-video ide u tv karticu a audio u integrisanu zvucnu, je li tako?
Ne treba mi scart koji prelazi u s-video jer treba da prenesem i zvuk, je li tako?
Dajte neki odgovor!!!

da, a auido ide u line in ili jos bolje ako imas na tv kartici
 

Back
Top