Dilema u vezi HijackThis loga...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sofronije000

Zainteresovan član
Poruka
106
Pozdrav svima

Ovako, nasao sam dva linka za analizu hjd loga na netu i kopirao sam log na oba...Na prvom linku http://hijackthis.de dobijem "rezultat" da je sve u redu a onda na drugom http://hjt.networktechs.com nekoliko stvari kao nije uredu. Sad nisam siguran sta je u pitanju, narodski receno - "ko je lud ovde"?z:poz:

Evo i loga ako nekog zanima...


Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at 9:40:28 PM, on 1/10/2009
Platform: Windows XP SP3 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.6000.16762)
Boot mode: Normal

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\Program Files\Intel\Wireless\Bin\S24EvMon.exe
C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
C:\WINDOWS\Explorer.EXE
C:\Program Files\Intel\Intel Matrix Storage Manager\Iaanotif.exe
C:\Program Files\Intel\Wireless\bin\ZCfgSvc.exe
C:\Program Files\Intel\Wireless\Bin\ifrmewrk.exe
C:\Program Files\Motorola\SMSERIAL\sm56hlpr.exe
C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static\MOM.exe
C:\WINDOWS\RTHDCPL.EXE
C:\Program Files\CyberLink\PowerDVD\PDVDServ.exe
C:\Program Files\DAEMON Tools\daemon.exe
C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 7.0\avp.exe
C:\Program Files\DNA\btdna.exe
C:\Program Files\Spybot - Search & Destroy\TeaTimer.exe
C:\Program Files\Ares\Ares.exe
C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static\ccc.exe
C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 7.0\avp.exe
C:\Program Files\Intel\Wireless\Bin\EvtEng.exe
C:\Program Files\Intel\Intel Matrix Storage Manager\Iaantmon.exe
C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\VS7DEBUG\MDM.EXE
C:\Program Files\Intel\Wireless\Bin\RegSrvc.exe
C:\Program Files\CyberLink\Shared files\RichVideo.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\Program Files\Windows Live\Messenger\msnmsgr.exe
C:\Program Files\Windows Live\Messenger\usnsvc.exe
C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe
C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\HiJackThis\12345.exe

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = about:blank
O2 - BHO: Adobe PDF Reader Link Helper - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelper.dll
O2 - BHO: Spybot-S&D IE Protection - {53707962-6F74-2D53-2644-206D7942484F} - C:\PROGRA~1\SPYBOT~1\SDHelper.dll
O2 - BHO: SSVHelper Class - {761497BB-D6F0-462C-B6EB-D4DAF1D92D43} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_07\bin\ssv.dll
O2 - BHO: Windows Live Sign-in Helper - {9030D464-4C02-4ABF-8ECC-5164760863C6} - C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Windows Live\WindowsLiveLogin.dll
O4 - HKLM\..\Run: [IAAnotif] "C:\Program Files\Intel\Intel Matrix Storage Manager\Iaanotif.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [IntelZeroConfig] "C:\Program Files\Intel\Wireless\bin\ZCfgSvc.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [IntelWireless] "C:\Program Files\Intel\Wireless\Bin\ifrmewrk.exe" /tf Intel PROSet/Wireless
O4 - HKLM\..\Run: [StartCCC] "C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static\CLIStart.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [SMSERIAL] C:\Program Files\Motorola\SMSERIAL\sm56hlpr.exe
O4 - HKLM\..\Run: [RTHDCPL] RTHDCPL.EXE
O4 - HKLM\..\Run: [RemoteControl] "C:\Program Files\CyberLink\PowerDVD\PDVDServ.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [LanguageShortcut] "C:\Program Files\CyberLink\PowerDVD\Language\Language.exe"
O4 - HKLM\..\Run: [DAEMON Tools] "C:\Program Files\DAEMON Tools\daemon.exe" -lang 1033
O4 - HKLM\..\Run: [AVP] "C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 7.0\avp.exe"
O4 - HKCU\..\Run: [BitTorrent DNA] "C:\Program Files\DNA\btdna.exe"
O4 - HKCU\..\Run: [SpybotSD TeaTimer] C:\Program Files\Spybot - Search & Destroy\TeaTimer.exe
O4 - HKCU\..\Run: [MsnMsgr] "C:\Program Files\MSN Messenger\MsnMsgr.Exe" /background
O4 - HKCU\..\Run: [ares] "C:\Program Files\Ares\Ares.exe" -h
O4 - HKCU\..\Run: [MSMSGS] "C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe" /background
O4 - HKCU\..\Run: [ctfmon.exe] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
O8 - Extra context menu item: E&xport to Microsoft Excel - res://C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\EXCEL.EXE/3000
O9 - Extra button: (no name) - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_07\bin\ssv.dll
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Sun Java Console - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_07\bin\ssv.dll
O9 - Extra button: Web Anti-Virus statistics - {1F460357-8A94-4D71-9CA3-AA4ACF32ED8E} - C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 7.0\SCIEPlgn.dll
O9 - Extra button: Research - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\REFIEBAR.DLL
O9 - Extra button: (no name) - {DFB852A3-47F8-48C4-A200-58CAB36FD2A2} - C:\PROGRA~1\SPYBOT~1\SDHelper.dll
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Spybot - Search & Destroy Configuration - {DFB852A3-47F8-48C4-A200-58CAB36FD2A2} - C:\PROGRA~1\SPYBOT~1\SDHelper.dll
O9 - Extra button: (no name) - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: @xpsp3res.dll,-20001 - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe
O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O16 - DPF: {8AD9C840-044E-11D1-B3E9-00805F499D93} (Java Runtime Environment 1.6.0) - http://javadl.sun.com/webapps/download/AutoDL?BundleId=23100
O18 - Protocol: skype4com - {FFC8B962-9B40-4DFF-9458-1830C7DD7F5D} - C:\PROGRA~1\COMMON~1\Skype\SKYPE4~1.DLL
O23 - Service: Ares Chatroom server (AresChatServer) - Ares Development Group - C:\Program Files\Ares\chatServer.exe
O23 - Service: Ati HotKey Poller - ATI Technologies Inc. - C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
O23 - Service: ATI Smart - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\ati2sgag.exe (file missing)
O23 - Service: Kaspersky Anti-Virus 7.0 (AVP) - Kaspersky Lab - C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus 7.0\avp.exe
O23 - Service: Intel(R) PROSet/Wireless Event Log (EvtEng) - Intel Corporation - C:\Program Files\Intel\Wireless\Bin\EvtEng.exe
O23 - Service: FLEXnet Licensing Service - Acresso Software Inc. - C:\Program Files\Common Files\Macrovision Shared\FLEXnet Publisher\FNPLicensingService.exe
O23 - Service: getPlus(R) Helper - NOS Microsystems Ltd. - C:\Program Files\NOS\bin\getPlus_HelperSvc.exe
O23 - Service: Google Software Updater (gusvc) - Google - C:\Program Files\Google\Common\Google Updater\GoogleUpdaterService.exe
O23 - Service: Intel(R) Matrix Storage Event Monitor (IAANTMON) - Intel Corporation - C:\Program Files\Intel\Intel Matrix Storage Manager\Iaantmon.exe
O23 - Service: Intel(R) PROSet/Wireless Registry Service (RegSrvc) - Intel Corporation - C:\Program Files\Intel\Wireless\Bin\RegSrvc.exe
O23 - Service: Cyberlink RichVideo Service(CRVS) (RichVideo) - Unknown owner - C:\Program Files\CyberLink\Shared files\RichVideo.exe
O23 - Service: Intel(R) PROSet/Wireless Service (S24EventMonitor) - Intel Corporation - C:\Program Files\Intel\Wireless\Bin\S24EvMon.exe

--
End of file - 7087 bytes


Hvala unaprijed
 
Koliko ja vidim sve je ok! Log je čist.
Samo izbor programa mi smeta ali u suštini to je stvar od čoveka do čoveka.
Pozz.

PS: Mada bi mogao da napraviš jedan skan sa HJT na tvome glavnome korisničkom nalogu pa to da staviš ovde .
 
Poslednja izmena:
Svaki automatski pretraživač Log fajla, pravi greške, jer se dobrim delom bazira na
komentare korisnika, a oni često nisu stručni, tako da to uzmeš sa rezervom...debelom.

Najbolji način ti je da sam, stavku po stavku proveriš!!
Nekad je postojao CastelCops sajt, na kom si sve linije mogao da proveriš,
a podatke su ubacivali stručnjaci...

Sad ne znam ko ima takvu bazu....malwareremoval.com, bleepingcomputer.com.....
ili neko treći!!

Google je uvek tu.
 
:) Sta ti smeta u izboru programa, slobodno reci, uvijek volim cuti drugo misljenje, ja inace ne znam puno o ovim stvarima...

P.S. Kako mislis skan na glavnom korisnickom nalogu, kako se to radi...?

Pozzz
Pa lično ne sviđa mi se program "Ares" , ja za torrent još uvek koristim Uttorent a Ares sam probao i nije mi nešto radio kako treba , a da , inače p2p mrežu ni ne koristim. a da vidim imaš i bittorrent gore . :)
Scan na glavnom korisničkom nalogu mislim ovako: kada se vindows xp instalira , postoje dva naloga na njemu , administrator , i glavni korisnički nalog koji ima administratoska ovlašćenja , obično se nazove imenom korisnika koji če da koristi kompjuter (pera , steva , boža i slično ako instalater ne zna ime najčešće stavi "korisnik" ). a u tvom HJT logu postoji sledeći red :
C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\HiJackThis\12345.ex e

Znači ja vidim da se HJT nalazi na glavnom Administrator nalogu , na desktopu u folderu koji se zove "HiJackThis" i da je preimenovan u - 12345.ex e .
Iz svega toga izvlačim zaključak da si radio na nalogu koji se zove Administrator , a to je osnovni nalog na računaru SKORO UVEK. njemu ni ne bi trebalo da pristupaš jer on se čak ni ne vidi u normalno instaliranom računaru , vidi se u "Safe Modu" , mene interesuje gde ti je onaj nalog koji svakodnevno koristiš u svome svakodnevnom radu , Ja lično još nisam upoznao instalatera OS-a koji ti ne bi stavio taj nalog , makar ga nazvao i korisnik , znači ako ga nemaš - neko je opasno nešto zeznuo ili pri instalaciji ili pri njegovom korišćenju.
Pri normalno instaliranom OS-u windows se direktno loguje na sistem sa tim nalogom koji ti ja tražim .
 
Pa lično ne sviđa mi se program "Ares" , ja za torrent još uvek koristim Uttorent a Ares sam probao i nije mi nešto radio kako treba , a da , inače p2p mrežu ni ne koristim. a da vidim imaš i bittorrent gore . :)
Scan na glavnom korisničkom nalogu mislim ovako: kada se vindows xp instalira , postoje dva naloga na njemu , administrator , i glavni korisnički nalog koji ima administratoska ovlašćenja , obično se nazove imenom korisnika koji če da koristi kompjuter (pera , steva , boža i slično ako instalater ne zna ime najčešće stavi "korisnik" ). a u tvom HJT logu postoji sledeći red :
C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\HiJackThis\12345.ex e

Znači ja vidim da se HJT nalazi na glavnom Administrator nalogu , na desktopu u folderu koji se zove "HiJackThis" i da je preimenovan u - 12345.ex e .
Iz svega toga izvlačim zaključak da si radio na nalogu koji se zove Administrator , a to je osnovni nalog na računaru SKORO UVEK. njemu ni ne bi trebalo da pristupaš jer on se čak ni ne vidi u normalno instaliranom računaru , vidi se u "Safe Modu" , mene interesuje gde ti je onaj nalog koji svakodnevno koristiš u svome svakodnevnom radu , Ja lično još nisam upoznao instalatera OS-a koji ti ne bi stavio taj nalog , makar ga nazvao i korisnik , znači ako ga nemaš - neko je opasno nešto zeznuo ili pri instalaciji ili pri njegovom korišćenju.
Pri normalno instaliranom OS-u windows se direktno loguje na sistem sa tim nalogom koji ti ja tražim .




E malo je reci da si me sad zbunio....Objasnjenje je bilo veoma temeljito i na tome ti puno hvala, ali ja sad ne znam kako da odradim ovo o cemu si mi pisao....Postoji li neki nacin da provjerim kako je to uradjeno kod mene i eventualno kako da ispravim (mada nesto nemam osjecaj da ce to ici u "mojoj reziji"z:cry:)....
 
Svaki automatski pretraživač Log fajla, pravi greške, jer se dobrim delom bazira na
komentare korisnika, a oni često nisu stručni, tako da to uzmeš sa rezervom...debelom.

Najbolji način ti je da sam, stavku po stavku proveriš!!
Nekad je postojao CastelCops sajt, na kom si sve linije mogao da proveriš,
a podatke su ubacivali stručnjaci...

Sad ne znam ko ima takvu bazu....malwareremoval.com, bleepingcomputer.com.....
ili neko treći!!

Google je uvek tu.

z:lol: Cak sam se i nasmijao kad sam ovo procitao...Naravno ti ne mozes znati koliko ja nemam pojma od ovoga...Ovo za komentare korisnika sam pretpostavio i sam pa me to donekle umirilo...Za sve ostalo mogu ti samo reci da sam ja prilican debi(l)tant za te stvari, na onim sajtovima koje sam naveo analiza je bila zaista djecija igra a sve ostalo je za mene malo tezi slucaj...
U svakom slucaju tebi hvala na ulozenom trudu!z:poz:
 
E malo je reci da si me sad zbunio....Objasnjenje je bilo veoma temeljito i na tome ti puno hvala, ali ja sad ne znam kako da odradim ovo o cemu si mi pisao....Postoji li neki nacin da provjerim kako je to uradjeno kod mene i eventualno kako da ispravim (mada nesto nemam osjecaj da ce to ici u "mojoj reziji"z:cry:)....
Ako si ti Milan npr. u onoj liniji je umesto administratora trebalo da stoji Milan!!
Skini HJT sa Desktopa i prebaci ga u neki folder možeš čak i na drugu particiju,
i niko neće znati jesi li logovan kao administrator ili korisnik.
z:lol: Cak sam se i nasmijao kad sam ovo procitao...Naravno ti ne mozes znati koliko ja nemam pojma od ovoga...Ovo za komentare korisnika sam pretpostavio i sam pa me to donekle umirilo...Za sve ostalo mogu ti samo reci da sam ja prilican debi(l)tant za te stvari, na onim sajtovima koje sam naveo analiza je bila zaista djecija igra a sve ostalo je za mene malo tezi slucaj...
U svakom slucaju tebi hvala na ulozenom trudu!z:poz:
Evo za početak
Kod:
 R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = about:blank
Ubaci ovu liniju u Google i vidi šta o njoj kažu na pojedinim forumima, i skontaćeš
da je možeš komotno čekirati sa HJT i uFixati z:lol:!!

Ubaci ovaj fajl
Kod:
Ati2evxx.exe
u Google, i on će te odvesti na process biblioteke, gde možeš pročitati o čemu
se radi i gde mu je obično mesto, pa ako se ne nalazi pod npr.
C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
već, npr.
C:\WINDOWS\Ati2evxx.exe
ondaK veČ postoji sumLja da je neka zaraza, ali ne treba prenagliti, veČ skočiš do
http://www.virustotal.com/
i taj fajl ubaciš i pošalješ na analizu, te sačekaš rezultate!!

I tako redom, rediČ po rediČ z:lol:!!

Pa posle jedno hiljadu do dve iščitanih log fajlova, trebaČe ti par minuta da ih iskontrolišeš z:lol: z:lol:!!
 
Svaki automatski pretraživač Log fajla, pravi greške, jer se dobrim delom bazira na
komentare korisnika, a oni često nisu stručni, tako da to uzmeš sa rezervom...debelom.

Najbolji način ti je da sam, stavku po stavku proveriš!!
Nekad je postojao CastelCops sajt, na kom si sve linije mogao da proveriš,
a podatke su ubacivali stručnjaci...

Sad ne znam ko ima takvu bazu....malwareremoval.com, bleepingcomputer.com.....
ili neko treći!!

Google je uvek tu.

Ako si ti Milan npr. u onoj liniji je umesto administratora trebalo da stoji Milan!!
Skini HJT sa Desktopa i prebaci ga u neki folder možeš čak i na drugu particiju,
i niko neće znati jesi li logovan kao administrator ili korisnik.

Evo za početak
Kod:
 R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = about:blank
Ubaci ovu liniju u Google i vidi šta o njoj kažu na pojedinim forumima, i skontaćeš
da je možeš komotno čekirati sa HJT i uFixati z:lol:!!

Ubaci ovaj fajl
Kod:
Ati2evxx.exe
u Google, i on će te odvesti na process biblioteke, gde možeš pročitati o čemu
se radi i gde mu je obično mesto, pa ako se ne nalazi pod npr.
C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
već, npr.
C:\WINDOWS\Ati2evxx.exe
ondaK veČ postoji sumLja da je neka zaraza, ali ne treba prenagliti, veČ skočiš do
http://www.virustotal.com/
i taj fajl ubaciš i pošalješ na analizu, te sačekaš rezultate!!

I tako redom, rediČ po rediČ z:lol:!!

Pa posle jedno hiljadu do dve iščitanih log fajlova, trebaČe ti par minuta da ih iskontrolišeš z:lol: z:lol:!!


E stvarno si car!! Bas me lijepo nasmija a uz to me nesto i nauci i to ne malo, hvala...z:lol:

A sto se tice ovog sto si pisao za hjd - snejka sam razumio da je kao mozda napravljena greska prilikom instalacije OS. Ako je u pitanju samo ovo sto si ti sad naveo, da ce neko znati jesam li admin ili korisnik, pa meni licno je to potpuno nebitno...ali, ok premjesticu ga vec negdje, ako je samo to u pitanju, bar to nije nikakav problem, to znam raditi...z:lol:
 
E stvarno si car!! Bas me lijepo nasmija a uz to me nesto i nauci i to ne malo, hvala...z:lol:

A sto se tice ovog sto si pisao za hjd - snejka sam razumio da je kao mozda napravljena greska prilikom instalacije OS. Ako je u pitanju samo ovo sto si ti sad naveo, da ce neko znati jesam li admin ili korisnik, pa meni licno je to potpuno nebitno...ali, ok premjesticu ga vec negdje, ako je samo to u pitanju, bar to nije nikakav problem, to znam raditi...z:lol:

z:lol: z:lol:
Ajd molim te ono "hjd", prepravi u "hjT", 'bem li ga, baš mi bode oči z:lol:!!

Još nešto, ne treba ti direktorijum, pogotovo ne sa nazivom HiJackThis,
pošto nova gamad pokušava da prepozna da li je startovan HJT, ne bi li
se sakrila pri pokretanju istog!!

A na PP Ču ti još neštA rečeM z:lol:z:lol:!!
 
Baba ??? , vidim iz tvojih postova da se odlično razumeš u računare , i u informatiku , možda se i znamo sa nekoga drugoga foruma , ali to i nije bitno , ali bi mogao/la neke stvari i nama da kažeš da i mi naučimo nove stvari :)

Sofronije , kao prvo sa svojim postom nisam želeo da te zabunim samo sam naveo sumnju da po meni nije nešto u redu sa OS-om pošto sam shvatio da ti radiš pod nalogom administrator ali ni to ne mora da znači da sam ja u pravu jer postoje instalateri koji pri instalaciji windowsa stave ime firme ili sopstveni user name kao ime glavnoga administratorskoga naloga a zatim naprave nalog pod imenom Administrator ali sutakve osobe retke.
Kao drugo pretpostavljam da imaš neki problem sa kompom jer inače ne vidim razloga za posezanjem za hjt i postavljanjem logova :)
 
Sofronije , kao prvo sa svojim postom nisam želeo da te zabunim samo sam naveo sumnju da po meni nije nešto u redu sa OS-om pošto sam shvatio da ti radiš pod nalogom administrator ali ni to ne mora da znači da sam ja u pravu jer postoje instalateri koji pri instalaciji windowsa stave ime firme ili sopstveni user name kao ime glavnoga administratorskoga naloga a zatim naprave nalog pod imenom Administrator ali sutakve osobe retke.
Kao drugo pretpostavljam da imaš neki problem sa kompom jer inače ne vidim razloga za posezanjem za hjt i postavljanjem logova :)

Nemam nikakav konkretan problem (bar ga ja nisam registrovao cak i ako nesto ima), nego sam jednostavno jako oprezan, mozda i previse...z:hm:

P.S. Prije par mjeseci sam imao gadan problem sa spyware-ima koji sam uspio rijesiti sa Spybot S&D i otad pocesce provjeravam stanje...
 
Baba ??? , vidim iz tvojih postova da se odlično razumeš u računare , i u informatiku , možda se i znamo sa nekoga drugoga foruma , ali to i nije bitno , ali bi mogao/la neke stvari i nama da kažeš da i mi naučimo nove stvari :)

Ne razumem se "odlično", već onako....prosek!!
Do pre dve tri godine sam se "odlično" razumeo u ovu tematiku, a ovo gore su samo
ostaci toga z:lol: z:lol:!!

Vrlo rado podelim sa svima ono što znam ili nađem na Google-u i proverim kod sebe.
Neke stvari koje kažem na PP, nema svrhe ovde kačiti, zato što bi bile brisane, a
Ja bi možda još neki upitnik morao da dodam uz svoj nik z:lol: z:lol: z:lol:!!

p.s. ako si nekad biJo na "ugašenom" SuperSajtu ili SC-u, može biti da smo se i
susreli, a ako ideš ponekad na sjt, koji Ču ti šiljnem na PP, do skora si mogao
videti šta je rađeno na SuperSajtu.
 
Koliko ja vidim sve je ok! Log je čist.
Samo izbor programa mi smeta ali u suštini to je stvar od čoveka do čoveka.
Pozz.

PS: Mada bi mogao da napraviš jedan skan sa HJT na tvome glavnome korisničkom nalogu pa to da staviš ovde .

Shto ne reche choveku da ima previshe startup programa, da pogasi to da mu komp butuje brze.
 
Poslednja izmena od moderatora:
offtopic:
Čoveče , udario si ovde post , samo da bi me izazivao jer je MP sa razlogom zatvorio onu temu. Nemam Ja , tebi šta da odgovaram ni da ti polažem račune , a i ko si ti da me prozivaš uopšte?
Ako misliš da izigravaš znalca , izvoli slobodno .
Ovde imaš gomilu njih kojima je potrebna pomoć u vezi informatike i računara , uzmi i pomogni im ako znaš , ako ne znaš - Idi dalje.
Opet si bez potrebe pokrenuo temu koja je gotova pre 4 dana , i pitanja koja su bila na njoj su odgovorena i pre nego što si se ti pojavio i opet udario jedan od svojih i glupih iritirajućih postova.
Od juče do danas si postavio oko 80 postova , od toga na PDF računari i informatika bar 20 od kojih nijedan nije koristio ničemu.
Idi negde drugde i nabijaj svoje postove , na pdf politika i na svaštaru najbolje , tamo može svaka glupost da prođe ovde Ne.

Modovi neka zatvore i ovu temu jer svako dalje prepucavanje na njoj bi dovelo njenoga uništavanja , i ono što je bilo dobro u njoj koje je moglo nekome da posluži kao neki primer bi nestalo sa smislom teme.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top