Dial-up Bag ili ???

sasa6

Aktivan član
Poruka
1.707
Jeli se kome desilo kada ovo, da naprimer skidate nesto a imate dial-up konekciju (meni skida oko 5.5 kb/s, to je standard i tu se vrti, brze nemoze), a nekad se desi zabaguje pa skida i po 25 - 30 kb/s ?
Ali nije frka to sto zabaguje i skida toliko (nebih se zalio), nego nemoze posle taj fajl da se otvori, ima ga na HD, postoji i fizicki je prisutan, ima 5 mb u njemu, ali nemoze da se otvori.
Konkretno ovo mi se desilo jedno 4-5 puta, ali sam sada hteo da resim dilemu i vidim sta se dogadja ?
Evo linka koji mi je to priredio, pa ako neko moze da isproba, molio bih samo da vidim o cemu se radi, jeli isto svima ili je neka greska do mene ???

http://www.musicrailways.com/Lepa_Brena_-_Sve_Bih_Dala_Da_Si_Moj_mp3.html
 
Ti koristis Dial-up ili ???
Nije bas velika stvar sto nece da otvori, nego sta se dogodi pa se pogubi i skida toliko, ajde da nesto zabaguje da pise da skida toliko pa da neskine, ali ono ga skine i nece da otvori.
Verovatno je greska neka cim nece da otvori, ali sto neskida normalno po 5.5 pa da nece da otvori, nego se digle kao da imam ADSL protok ? To mi nije jasno, desava li se jos kome ?
 

Back
Top