...druga strana medalje...

e ***, ja bila sa svih strana..i prevarena, i prevarila, i ostavljena, i ostavila, i nish me vishe ne uzbudjava..
misim, skoro nishz:lol:
a svi tako, niko nish ne zna, samo se jao jao..cudom cudi kako to neki drugi..puj puj..
e bre zao mi ove dece od 20 godinica, iskvariste ih zive ovim temama:grudvanje2:
 
Najiskrenije ma koliko mi vejrovali....nikad nismo prekidali ni u rijecima,svadji.....nekad daaaavno....ustvari ne daaaavno vec onomad :hahaha:....kad je bio prekid bio je zauvjek....ne znam tako je ...
A moja sestra je pobila sve rekorde.....jednom ranije dok jos nisu imali cerku....zvala me place,rida....kaze ostavljam ga,podijelili smo sve stvari ali ne znamo kako cemo s macorom...ne dam ja ne da on....i tako jovo nanovo....z:mrgreen:
 
Najiskrenije ma koliko mi vejrovali....nikad nismo prekidali ni u rijecima,svadji.....nekad daaaavno....ustvari ne daaaavno vec onomad :hahaha:....kad je bio prekid bio je zauvjek....ne znam tako je ...
A moja sestra je pobila sve rekorde.....jednom ranije dok jos nisu imali cerku....zvala me place,rida....kaze ostavljam ga,podijelili smo sve stvari ali ne znamo kako cemo s macorom...ne dam ja ne da on....i tako jovo nanovo....z:mrgreen:

:hahaha: mi ih potpuno razumemo...
 
e ***, ja bila sa svih strana..i prevarena, i prevarila, i ostavljena, i ostavila, i nish me vishe ne uzbudjava..
misim, skoro nishz:lol:
a svi tako, niko nish ne zna, samo se jao jao..cudom cudi kako to neki drugi..puj puj..
e bre zao mi ove dece od 20 godinica, iskvariste ih zive ovim temama:grudvanje2:



Ma samo ih jacamo , nije sve samo pilula za dan posle ima od svega pomalo .

a sto tice macora taskine sestre , pa to im je bilo samo izgovor da se pokupe :)
 
...obeccao i ispuniccu...al' trenutno imam 1 mali neochekivani problem, koji mi oduzima dragoceno vreme i pazhnju...al' ne u pozitivnom...Muerte nikad nije pogazio svoju rech Mirka...:)

Molim da se primeti da uvek kad treba da preduzme nešto konkretno il da napiše nešto što mu nije baš milo, Muerte ima neki problem, neodlozan sastanak, bas tad krece u shoping .... z:p

Znamo te fore stai, ajd nadji neke nove z;)
 
Molim da se primeti da uvek kad treba da preduzme nešto konkretno il da napiše nešto što mu nije baš milo, Muerte ima neki problem, neodlozan sastanak, bas tad krece u shoping .... z:p

Znamo te fore stai, ajd nadji neke nove z;)

...a ja sam osoba koja se ne izvlachi...nego mi zhivot dinamichan...al' videcce se ko je bio u pravu, a ko u krivu...:)...ne trchi pred rudu...:)
 
Dragi Muerte, ko Boga te molim i ljubim ti dušicu, pričaj!!! Ja se, evo, pakujem i skoro svaki čas trčim da vidim da l si nešto napisao.A muž ko muž- to ne razume i već počinjemo da se svađamo! Neće valjda dozvoliš da se pobijemo pred put! Znaš kako je to kod nas Cigana- začas se počupamo!
 
Мене нико никад није оставио.
Осим неког ко је отишао пар хиљада км далеко...
Али нисам остављена.
А приче о раскидима постоје, моје личне.

Додуше, ја сам сваком на почетку везе рекла да,ако добије чоколаду од мене, треба да зна да је крај.
И кад купим чоколаду, не морам ништа више да кажем...
 
Жене, ајте у Исповедаоницу, преселиле ста је овде!

Навуко вас Муерте да му се и овде исповедате, али сте малко омашиле..
Дајте другу страну медаљеее...
 
...eeee....??! Imam Swarovski, imam Swarovski!
c102.gif

Vis da zena kaze da ima swaljovski z:mrgreen:
 
Ја тек сад видела ову тему....па инспирисана сећањима пробуђеним на оној другој теми реших да се распишем и овде....кад оно - цврц!
Нико ниш'! z:(

Ееее, па нећем ни ја онда...
 

Slične teme


Back
Top