epilepsija

Pa do zdravlja ako da bog :)

Oh, oprosti, kasno je, spava mi se, uopšte ne razmišljam izgleda. :lol: Ne znam, ne znam šta da Ti kažem, nadam se da ćeš biti bolje. Meni su napadi sami od sebe najednom prestali, sećam se da je bio interval od godinu dana kada ih nisam imao, posle toga sam imao samo jedan, i hvala Bogu, bio je zadnji.. Lekovi mi uopšte nisu pomagali, uopšte. Otkako sam imao prvi napad, pa do zadnjeg, napadi su bili sve jači i jači, a trebalo je biti baš suprotno, jer sam redovno uzimao lekove.
 
Ma ne zameram i shvatam kakvi smo "mi" svako ima svoje bube necu te osudjivati sto me nisi razumeo,idi lezi ako te je priteralo bolje je da se odmaras znamo zasto.Meni se od pocetka bolesti napadi smanjuju tj menjaju intenzitet,ali poenta je da ja nisam nikad zadovoljna i hocu uvek vise!Nisam ja razmazena ili slicno samo sam naucila da volim sebe i budem sebi br1!Ujutru mi je kontrola pisem kada stignem mozda nekome nesto pomogne.
 
Molim vas, da neko ko ima dobro iskustvo, da mi preporucuje dobrog lekara, epileptloga za decu. Moj sin pije eftil i topamax. Doktor insistira na terapiji zbog loseg eeg-a, i zbog disharmonicnog razvoja. Vec dve godine pije eftil, sad mu je uveden topamax. Ovaj zadnji me je jako zabrinuo, pa bih jos nekog pitala. Da li znate nekoga?
 
Meni su preporuceni doktori u klinickom centru,posto ovi kod kojih idem izgleda nece vise da se petljaju.Nemam napade od 2003 hvala bogu ali hocu male simptome koje imam da dokusurim i konacno budem ok.Ne znam sta da ti kazem ja nisam imala dobrih iskustava ali svi pricaju o nekom dr.Ercegu po forumima na kojim sam bila.Samo moras da se boris to znam sigurno.
 

Back
Top