Famozni AGP 8X

B

bole123

Gost
Imam plocu ASUS P4S533-X (SIS) sa agp 4X.
Imam Ge Force 4MX 440 AGP8X.
Procesor Celeron 1.8 GHz (ako se on moze nazivati procesorom).
Bilo kako bilo sve igre mi seckaju, pa cak i kanteri!
Mozda je sve to zbog procesora, ali ipak da igre toliko seckaju, tu mora da je AGP Port.
Inace komp sam pre godinu dana kupio u LIM-IT DOO
u Novom Sadu.
Kakav saban bi mogao da ubaci AGP8X u 4X, pomagajte dok jos nisam otisao da im razlupam radnju.
 
Glavni uzrok seckanja je tvoja graficka.
Razlika izmdju AGP 4X i 8X je skoro zanemarljiva.
Jedino probleme ti mogu zadavati ako podesis AGP na grafickoj na 8X, pa da ti se rezolucija menja na 640*480 i Win blokira....
 
nadovezujem se na Incognita,slican slucaj da tako kazem nepravilno, znaci pojacao sam cpu sa 1700+ na 2200+(zameno cpu) ,razlika 0(nula) onako vizuelno, e sad me zanima,smanjio sam multiplikator cpu sa 13.5 na 12.5 ,voltazu ne mogu na nize na guram,da li nesto skodi to sistemu!!!!!
 
da li memorija toliko znaci kao stabilnost rada,po meni mozda gresim,taj GHZ ne znaci nista posebno,vec kolicina memorije,dobra maticna(stabilna) i ... ne znam ni ja dalje....
 
Pa pazi, na stabilnost i brzinu sistema utice sve sto je u njemu (dakle, sve sem periferija). Medjutim ipak pored brzine procesora (a gotovo svi su danas dovoljni za igranje igrica), najvise na brzinu i stabilnost sistema utice maticna ploca, zatim memorija, pa hladjenje i na kraju napajanje... To su stvari na kojima nikad ne treba skrtariti (a vidim da ti jesi, bar na ploci), jer mogu toliko da 'ogranice' sistem da ti ni najbrzi procesor ne bi pomogao...
 
sumljam da je graficka meni je na 1.1 procesoru i
Ge-force2MX400 solidno radio kanter i mnoge druge igrice (primer Max payne2 bez seckanja)
Sigurno si malo prepunio hard
 
Anonymous:
sumljam da je graficka meni je na 1.1 procesoru i
Ge-force2MX400 solidno radio kanter i mnoge druge igrice (primer Max payne2 bez seckanja)
Sigurno si malo prepunio hard
Ja sam sa 1700+ na 1.1 Ghz i GF2MX400 kao i 256@266 DDR-a igrao MAx Payne 2 i to na 1024x768x32 sa sve medium detaljima. Zavrsio sam igru a da mi nijednom nije zasjeckao. FANTASTICNO OPTIMIZOVAM ENGINE. Znam da necete vjerovati.... :lol:
 
milospv:
Anonymous:
sumljam da je graficka meni je na 1.1 procesoru i
Ge-force2MX400 solidno radio kanter i mnoge druge igrice (primer Max payne2 bez seckanja)
Sigurno si malo prepunio hard
Ja sam sa 1700+ na 1.1 Ghz i GF2MX400 kao i 256@266 DDR-a igrao MAx Payne 2 i to na 1024x768x32 sa sve medium detaljima. Zavrsio sam igru a da mi nijednom nije zasjeckao. FANTASTICNO OPTIMIZOVAM ENGINE. Znam da necete vjerovati.... :lol:

Kako 1700+ na 1,1GHz , pa zar ne bi trebao da radi 1,466Ghz.Proveri to.
:!: :?:
 

Back
Top