A te proklete petarde!

summer girl 93

Domaćin
Poruka
3.385
Ja smatram da su petarde neshto shto zabavlja ludake, a shto ipak predstavlja opasnost za okolinu.Da li vi volite petarde?Ja ih mrzim i uzhasno ih se plashim!Ako ne volite petarde, onda recite shta mislite o tome i da li ih treba zabraniti s obzirom da su veoma kobne za choveka??
 
Ја никад не бацам под ноге.... обично их бацам негде отприлике у висини главе. Сви ме онда чудно нешто гледају и машу прстом, али ми и даље није јасно зашто...?!?
Мислим да је најбоље да их игноришем...
 
Ne bacam petarde.
Nije uopste lepo bacati ljudima pod noge ili bilo gde u blizini njih.
Moj ortak je bio "faca" i bacio petardu zeni sa detetom u kolicima i pukla je pod njenim nogama.Posle nedelju dana se isti taj ortak ispekao na petardu i nosio je zavoje 2 meseca i gadno je sje$ao ruku.Kako moja baba kaze "Ima Boga"...
 
Ne bacam petarde.
Nije uopste lepo bacati ljudima pod noge ili bilo gde u blizini njih.
Moj ortak je bio "faca" i bacio petardu zeni sa detetom u kolicima i pukla je pod njenim nogama.Posle nedelju dana se isti taj ortak ispekao na petardu i nosio je zavoje 2 meseca i gadno je sje$ao ruku.Kako moja baba kaze "Ima Boga"...

O takvima i pricam.
Secam se jedne Nove godine,na Trgu,i neki likovi u celoj onoj guzvi raspalili vatromet,poleteo je ukrivo i zeni koja je stajala tacno pored mene upade u kaput.Bilo je strasno,dobro je pa nije imala povrede.
Povezala sam pricu s petardama jer se slicne stvari dogadjaju.
 
Mrzim ih, mrzim, MRZIIIM!!! Pre par godina umalo nisam dozivela nervni slom u gradu na doceku, petarde pucaju svuda oko mene, sa svakim praskom petarde meni puca jedan zivac, imam osecaj da svi bacaju petarde na mene :sad2: Traume...
 
da razbijem malo temu, prelepe petarde :D
naravo ima klinaca koji ih stavljaju u flase pa staklo leti na sve strane itd, to je glupo i opasno, ali bacanje petardi za novu, tamo gde nece nikog da povrede to je ok..
a te povrede sto gledate na tv-u su u 90% slucajeva od baja koje vole da ih drze po rukama dok gore i take stvari..*** budala uvek ima..
 
da razbijem malo temu, prelepe petarde :D
naravo ima klinaca koji ih stavljaju u flase pa staklo leti na sve strane itd, to je glupo i opasno, ali bacanje petardi za novu, tamo gde nece nikog da povrede to je ok..
a te povrede sto gledate na tv-u su u 90% slucajeva od baja koje vole da ih drze po rukama dok gore i take stvari..*** budala uvek ima..

tako jez:lol:
 
O takvima i pricam.
Secam se jedne Nove godine,na Trgu,i neki likovi u celoj onoj guzvi raspalili vatromet,poleteo je ukrivo i zeni koja je stajala tacno pored mene upade u kaput.Bilo je strasno,dobro je pa nije imala povrede.
Povezala sam pricu s petardama jer se slicne stvari dogadjaju.
Da, da... Kad razdragani roditelji u toj gužvi skpirucnuše kako na ramenima imaju mezimče, čitavim tijelom izloženo (beznačajnoj?) eksploziji piro-napravica, e onda je dockan i za mrdanje, kamoli sklanjanje. U šta se pretvara veselje, naslutivo je...
 

Back
Top