Hitno!!!!

Tsuymish

Buduća legenda
Poruka
31.402
Prenosim sa ZC


U blizini moje zgrade zivi psic vec nekoliko meseci. Ljudi ga hrane i brinu o njemu, ali kao i uvek postoje i oni koji ga ne vole. Jedan od takvih kretena ga je cesto tukao i psic ga je posle mnogih maltretiranja koje je od njega dozivljavao, braneci se gricnuo. I sada ce naravno doci sinteri. Tacnije imaju nalog da dodju danas. Za danas ce zena koja brine o njemu uspeti da ga sakrije, nadam se da ce uspeti, ali to nije resenje.Oni ce doci opet sutra. Ja cu danas otici da vidim kako psic izgleda i slikacu ga. Ako postoji neko ko ima dvoriste i ko je za Novu godinu voljan da pokloni zivot jednom psu neka mi se javi. Ljudi koji brinu o njemu tvrde da je on zaista jedan dobar i druzeljubiv pas, koji jednostavno vise nije mogao da podnosi batine, i zato je pokusao da se odbrani, ne znajuci da ga bas to moze kostati zivota.On nema mnogo izbora, ni mnogo vremena...
 
e siroce,bas je lep..gde ga nije ujeo da mu odvali komad mesa al posteno da ga vise nikad nema:)
pa da ga zapamti..ako je..
ljubim ga ja u njusku..
nemam ga gde al sam morala ovo da napisem
ako bude frke bar mu platite pansion do udomljenja ili cega vec..
 
e nemojte molim vas na ovoj temi takve stavri da pisete!prvo sto je jednom vec sve to ispisano na jednoj drugoj temi,drugo sto sve to moze da se prijavi.pogotovo ako su tako monstruozni slucajevi.
 
Još uvek se niko nije oglasio za Crnišu :o( On je vakcinisan i dočišćen od parazita. Jako je umiljat i lepo se sleže sa macama. U ovimim hladnim danima nada se da će ga neko prihvatiti. :zima2:
 
Ova kuca još samo dva dana ima smeštaj, a na ulicu ne može nazad, jer ga žena koja ga je prijavila šinterima sa nestrpljenjem iščekuje. On je star godinu i po dana i mnogo je dobar i umiljat. Da li po stoji iko na ovom forumu ko bi mogao makar i privremneo da ga primi? Molim vas....
 
Poslednja izmena:

Back
Top