SMG! - NOVI STRIP PORTAL!

blueberr

Početnik
Poruka
1
DOBRO DOŠLI NA REDIZAJNIRANI SMG! PORTAL!
Na sam početak zime, 21.12. u 13.04. lansirane su obnovljene SMG! web stranice i pretvorene u strip portal. To se poklopilo s proslavom petnaeste godišnjice tvrtke Bookglobe, koja je domaćin (čitaj – sponzor) ovih stranica. Ipak, treba istaknuti kako su portalu nov život udahnuli urednici - dvojac Tally i Blueberry, koji su neumorno radili na novom izgledu stranica, istodobno me kinjeći lavinom ideja vezanim za unapređenje strip promocije. Na tome im svakako treba zahvaliti. Greške i previde preuzimam na sebe.

Za one koji su, nekim čudom, prvi puta dolutali na ove stranice ističem da je SMG! portal (za njih je i ova informacija: SMG! - kratica je za legendarni strip uzvik Sto mu gromova!) namijenjen ljubiteljima stripa, ponajprije franko-belgijskog, te američkog i domaćeg stripa, iako su me urednici molili da se stranice učine otvorene i ostalima. Kad je već tako, red je da vas sve pozovemo na suradnju. Dakle, portal je otvoren svim ljubiteljima i žanrovima devete umjetnosti. Kontaktirajte administratore i dogovorite uvjete suradnje. U jednakoj mjeri dobro je došla promocija svih izdavača s područja bivše nam države.

http://www.stomugromova.com

SMG_PORTAL.jpg


Šaljite kratke informacije o vašim novim izdanjima i koristite portal da potencijalne čitatelje i kolekcionare obavijestite o tome što pripremate ili što ste objavili. Nema potrebe za velikim brojem pravila:

1) Suradnici ili izdavači moraju biti registrirani korisnici i odobreni od administratora.
2) Administrator donosi konačnu odluku o tome što će biti objavljeno.
3) Nema prostota, nema vrijeđanja, nema podmetanja i politiziranja (vezano za strip ili politiku). Znate kako to ide, ako se netko ne drži pravila korištenja...
4) Pokušajte biti koncizni. O tekstovima dužima od 200-300 riječi odlučivat će se posebno, pa će i njihovo eventualno pojavljivanje na portalu kasniti.
5) Zasipanje administratora irelevantnim podatcima ili pretjerano reklamiranje bit će tretirano kao spamiranje i neće biti uvršteno na portal.

Svaka dobronamjerna kritika i savjet kako da postanemo još bolji portal za devetu umjetnost je dobro došla. Nadamo se da vam se sviđa novi izgled SMG! portala, te da će on prerasti u relevantno mjesto za informiranje o stripu. Bude li tako – mi zadovoljni.

Za UREDNIŠTVO SMG! PORTALA,
Nebulozni
 

Back
Top