Slusalice

matrix00081

Početnik
Poruka
43
Imam problem sa slusalicama. Kupio sam Genius HS-02B slusalice. Ja cujem ali mikrofon nikako da mi proradi da li neko zna u cemu moze biti problem? U control panelu imam za podesavanja sound max control panel. Kada pokusam u control panelu da podesim parametre za snimanje zvuka u Sounds and Audio Devices Properties na Voice recording javlja mi sledece: Windows cannot execute SndVol32.exe, use Add/Remove Programs control panel to install.

Da li neko zna kako da instaliram taj fajl i da li se moze skinuti sa neta?
 
Dvaput klikni na onaj zvučnik na taskbaru, options-properties, pogledaj tamo da li ti je čekiran mic.
Adjust volume for..... nisam baš sigurna kako to treba da stoji ali mislim da je u tome problem, nije ti ovo hardverski.
 
Imam problem sa slusalicama. Kupio sam Genius HS-02B slusalice. Ja cujem ali mikrofon nikako da mi proradi da li neko zna u cemu moze biti problem? U control panelu imam za podesavanja sound max control panel. Kada pokusam u control panelu da podesim parametre za snimanje zvuka u Sounds and Audio Devices Properties na Voice recording javlja mi sledece: Windows cannot execute SndVol32.exe, use Add/Remove Programs control panel to install.

Da li neko zna kako da instaliram taj fajl i da li se moze skinuti sa neta?

A gde ih priključujete? Na Front Panel, ili pozadi? Ako su priključene napred, može da se javi problem iz više razloga... Na primer, ako nije dobro povezan kabl sa Front Panela do matične ploče, što je najčešći slučaj.
 
safe mode pa i ako tamo nece onda peske brisanje svih pomenutih fajlova i registrija,ali proveri dali svi drajvi shljakaju od muzicke,btw koji je OS u pitanju,znam da vista zna da stvara prob. sa nekom verzijom soundmax drajverima
 

Back
Top