Novi ruski luksuzni sporski superautomobil MARUSSIA

A sto se tice tog Kraslera, ako je to onaj Sebring sto se proizvodio od 2005.do 2007. verujte mi da je to najbolji Krasler koji se prizvodio u poslednjih 20 godina...

Jako je kvalitetan bio i pouzdan, a kao i limuzina je meni bar bio jako lep, odlicno je lezao i bio je stvarno ekstra za voznju...

E sad, kakav ce biti kada ga ruja bude pravio, to je vec diskutabilno.
 
Ma daj... smejurija, pa ja sa astrom klasik pređem 40k godišnje.

Ljudi, osvestite se.. kalve Nive i čudesa. Pa razmislite praktično. Da je taj auto tako strava, vozio bi se po čitavom svetu, i Lada ne bi bila socijala od fabrike. Toyota ne bi imala toliko para koliko ima da kojim slučajem proizvodi promašene ili "loše" modele, kao što ovaj gore priča... Kome treba mehanička blokada diferencijala, promena prenosa i sl. To je prošlost... možda je bilo strava '80. ali sad je to za penziju.
Ma prosto mogu da se kladim da gde prođe Niva, prolazi i Defender kao 2+2.

Šta je problem ručno prebaciti
posebno kad klizaš u rikverc
dok ti sačekaš da elektrika prebaci prenos iz recimo 2H u 4H ili 4l odoše kola u kanal
marfijev zakon je test za sva vozila
 
Poslednja izmena:
Moguce je.... Ali, moze se lako napraviti i lagana "konzerva" sa jakim motorom, i ici ce brzo.

Ali koliko ce biti kvalitetan i trajan?

A za 150k ne bi Ma-Lada-russia nikad dosla u obzir, kod mene. Lepo izgleda to sam vec napisao, ali mnogo je para da ga jbes...

U toj klasi za manje pare ne mozes nista bolje da kupis.Od opreme ima sve pa i viska.Kamere,lcd ekrane,tv,IC(nocno gledanje),gps,sve bukvalno.Inace imaju i varijante od 420 ks . Uradjena je og kompozitni materijala tako da ima oko 950 kg a inace karoserija i konstruktivni delovi su cinkovani.
 
U toj klasi za manje pare ne mozes nista bolje da kupis.Od opreme ima sve pa i viska.Kamere,lcd ekrane,tv,IC(nocno gledanje),gps,sve bukvalno.Inace imaju i varijante od 420 ks . Uradjena je og kompozitni materijala tako da ima oko 950 kg a inace karoserija i konstruktivni delovi su cinkovani.

Bre sve to stoji ali nekako mislim, svako ce pre da kupi Porsche...

A mislim za te pare da ima kola sa jacim motorom.

ZA ostalo svaka cast, ksidam kapu, ali kazem samo da je malo jaci i malo jeftiniji....

Mislim, iskreno morao bih da ga provozam... :zper:
 
Nikad mi netje biti jasno kako su Rusi uspeli biti tako jaki u vojnoj industriji, praviti vrhunske svemirske rakete, satelite i avione poput Su-27 i novijih, a nisu sposobni da naprave SOLIDAN automobil ili neshto od elektronike. Kako su bez razvijene elektronike uopshte mogli razviti vojnu industriju. Jedino logichno objashnjenje je da ni u vojnoj industriji nisu neshto, vetj da je njihova motj u izvesnoj meri naduvana.

Shto se tiche autoindustrije, da sam na njihovom mestu okanio bi se superluksuznih automobila, pa chak i terenaca i okrenuo se automobilima namenjenim za obichnog choveka (onome shto pravi Lada). Promenio bi ime Ladi, zaposlio ljude sa iskustvom iz zapadnih ili josh bolje japanskih firmi i fokusirao se na bezbednost i ''sitnice'', rak ranu ruske autoindustrije. I ne bi se trudio da auto bude shto jeftinije vetj shto kvalitetnije.
 
Уго Чавез

Nije ti jasno zato sto nisi upucen.Tamo gde im treba elektronika naprimer u avionu tamo i jeste vrhunska.Ako neprave mobilne telefone neznaci da nemaju razvijenu elektroniku tj vrhunsku .A luksuzne automobile prave na inicijativu njihove elite kako nebi uzivali strane brendove nego hoce svoj domaci pa se stoga i zove auto marussia.I neplaniraju da ga izvoze mada imaju dosta poruceno od strane drugi zemalja.
 
Уго Чавез

Nije ti jasno zato sto nisi upucen.Tamo gde im treba elektronika naprimer u avionu tamo i jeste vrhunska.Ako neprave mobilne telefone neznaci da nemaju razvijenu elektroniku tj vrhunsku .A luksuzne automobile prave na inicijativu njihove elite kako nebi uzivali strane brendove nego hoce svoj domaci pa se stoga i zove auto marussia.I neplaniraju da ga izvoze mada imaju dosta poruceno od strane drugi zemalja.

Zashto im je onda problem da konvertuju vojnu tehnologiju u civilnu i postanu jedna od vodetjih zemalja sveta ne po izvozu nafte vetj gotovih visokotehnoloshkih proizvoda robe shiroke potroshnje?
 
Zashto im je onda problem da konvertuju vojnu tehnologiju u civilnu i postanu jedna od vodetjih zemalja sveta ne po izvozu nafte vetj gotovih visokotehnoloshkih proizvoda robe shiroke potroshnje?

Zato sto ne poznajes ruski mentalitet,njima je sve ravno od zemlje pa do neba a pare su im na 63 mestu.Nemaju komplekse da budu prvi u svemu kao recimo nemcni.Nebi ni razavili ni tu vojnu tehnologiju da nisu bili ugrozeni.Oni su narod koji voli da uziva da se opusta,sve u svemu kuliraju ljudi u zivotu.
 

Back
Top