Ostrog

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I

Inna

Gost
Interesuje me vase misljenje o osvestavanju garderobe clanova porodice u nasim manastirima i da li neko ima telefon ili e-mail adresu naseg Ostroga?
 
Inna:
Interesuje me vase misljenje o osvestavanju garderobe clanova porodice u nasim manastirima i da li neko ima telefon ili e-mail adresu naseg Ostroga?

jel to protiv moljaca :lol:
pa ako mislish da ti to treba onda ok...meni je to smeshno i pomalo sujeverno.. mada isla sam na ostrog i prijalo mi je :)
 
Ne razumiem sta ti je prijalo? Na Ostrog se ne ide zbog sujevjerja. Naprotiv. Ne razumijem to sto mislis da postoji veza izmedju sujevjerja i pravoslavlja?
 
ne znam da li postoji mail adresa Ostroga, telefon sigurno postoji, ali ne znam broj. zasto ne pokusas recimo na crnogorski sajt, pa onda probaj da trazis pod manastiri ili turisticka destinacija
ili jednostavno mozes da okrenes 988 i pitas za broj tel
 
jel to protiv moljaca :lol:
[/quote]
A je l tebe nije sramota da posle ovoga izjavis da si bila u Ostrogu? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
NEKA TI BOG POMOGNE!!!!!!!!!!!!!!
 
JR:
jel to protiv moljaca :lol:
A je l tebe nije sramota da posle ovoga izjavis da si bila u Ostrogu? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
NEKA TI BOG POMOGNE!!!!!!!!!!!!!![/quote]

izvini...
pa svidelo mi se, sta sad, a sto ce neko odande da promrmlja par reci na jaknu, pa ok mozda i pomogne..kolko treba da ga castis, sta su ti rekli
 
za mene je religija a sa tim i pravoslavlje tema koja se ne diskutuje na ovim stranicama i koja se ispoljava u srcu a ne busanjem oko sebe.ako netko ima tako jako misljenje o religiji to je o.k. ali to se pokaziva odlaskom u crkvu a ne ovde.
religija nije stvar kojom se ljudi dobacuju kao ping pong loptico sto je nazalost u zadnje vreme jako aktuelno u svetu.
 
ja nmam neko narocito dobro misljemnje o strogo jer sam tamo dozivela veliko zlo i jeddva sanm ostala ziva mislim da sam tala pod uticaj sekte koja se nocu okuplja oko manastira mililim da nije bezbedno mesto
 
С обзиром на то да је тема од пре пет и по година, а да је у међувремену отворен пдф Религија - предлажем ти да своје недоумице о ноћним сектама са Острога изнесеш тамо.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top