NEW YEAR RESOLUTION!!!

tijana1987

Zainteresovan član
Poruka
132
Uskoro ce nova godina pa da vas upitam pravite li New year resolution( novogodisnje odluke) i sta su one, ja imam dve
1) smanjiti pusenje
2) da naucim da prvo mislim na sebe a onda na druge
bice tesko ovo drugo...

Vi???
 
Novogodisnja rezolucija mi je (funkcionalna) jeftina psihologija koju propagira npr Dr. Phil a prakticna je samo na umno lenje amerikance: prema tome nema primenu na Balkanu. Ali bez i malo sale. Njen efekat ti je na amere stimulativan a na umno vrednije ljude je zabavan.

Evo, objasnih zasto ja imam sad-i-odma rezoluciju a odbacijem da cekam i do 12 meseci da bih napravio jednu rezoluciju djuture koju cu da zaboravim do prvih zrelih tresanja... ili pre.
 
nemam novogodisnjih, samo mjesecne, sedmicne, dnevne... male korake

ove big novogodisnje odluke su me samo frustrirale jer obicno bih ili preskocila pola jer je... prevelik korak.... ili odustala unaprijed/prije ili kasnije pa bila ljuta na sebe etc.
stvarno bilo glupo od mene
pored svega sto ide na zivce a ne mogu da kontrolisem jos i samu sebe da dobrovoljno nerviram :lol:
 
Uskoro ce nova godina pa da vas upitam pravite li New year resolution( novogodisnje odluke) i sta su one, ja imam dve
1) smanjiti pusenje
2) da naucim da prvo mislim na sebe a onda na druge
bice tesko ovo drugo...

Vi???

Odma da ti recem da od toga nema nista..od nedelje..ponedeljka..od sledeceg meseca..ako od danas nesto ne preduzmes..nemas volje i prave zelje..samo produzavas agoniju
 
S obzirom da je Nova godina za mene noc kao i svaka druga ne pravim nikakve promene vezano za nju.Ako primetim kod sebe nesto za sta uvidjam da ne valja potrudicu se da radim na tome svakog dana pocev od ma kojeg dana u godini;)
 
А што бих ја чекала Нову годину да се мењам?
Имам сваки дан на располагању, зашто је увек та Нова година неки симбол радикалних промена, као, нова је година па ваља у њу ући другачији, бољи, блабла, ал' увек се све врати на исто. То је, из мог угла, чисто обмањивање самог себе...
 
Imam novogodišnju odluku da za zimski raspust ne radim ništa i po ceo dan sedim kući, pod ćebetom, pijem čaj i gledam filmove i serije

То ти је најбоље решење.
Већ данима прижељкујем такве дане, кад се ушушкам у кревет, слушам музику и уживам....Шта би било, кад би било....:):):D:D:D:D:D:D:D
 
Novogidšnje odlooke su svake godine iste meni:
- manje psovanja
- više učenja
- aktiviranje
- manje neprijatna, hladna, više smejanja, bolja droogarica, ćerka, sestra itt...

Ali, ove godine, apparently, ne.
Ostajem ista, neću da boodem fina, neću da boodem bolja, neću da učim.
Samo jedna stvar: počeću više da čitam & napredoojem, u pisanju, izražavanju & u intelektualnom smislu :D
Yey.
 

Back
Top