Uzicka plaza

Nekad sam dolazio samo u prolece da se setam i tako to, ali sad i ne svracam. Mada je nesto ne volim ne zaboravim da je pomenem ljudima koji nisu iz Uzica i tako pokupim neki poen za nas! :wink:
 
I ja obozavam Stari grad......chula sam da ce da chiste plazu.....Ne bi bilo loshe,zbog onih travuljina na dnu,ali ja srecom nisam toliko visoka da moze noga da mi se zapetlja......A hladnoca mi ne smeta,ja prva uskochim,pa prestravljene ostale povuchem za sobom!!!!!
 
Ako ste jutros kupili Blic,primetili ste chlanak u nashoj plazi koju "svakodnevno unishtavaju vandali.Naime,uzrok je diskoteka u blizini(house) ,iz koje posle fajronta izlaze pijani teensi i unishtavaju plazu".Iskreno se nadam da ce konachno zatvoriti House i izgraditi zatvoreni bazen koji nam dugo obecavaju,kao i klizalishte......
 
milicaanchy:
Ako ste jutros kupili Blic,primetili ste chlanak u nashoj plazi koju "svakodnevno unishtavaju vandali.Naime,uzrok je diskoteka u blizini(house) ,iz koje posle fajronta izlaze pijani teensi i unishtavaju plazu".Iskreno se nadam da ce konachno zatvoriti House i izgraditi zatvoreni bazen koji nam dugo obecavaju,kao i klizalishte......

Mislis da je to moguce? Ne bih da ti rusim nade, ali... tesko
 
Djetinja je zagadjena u toku posle Uzica, to jest posto prodje "Cvetu Dabic" adakle pocinje ulivanje otpadnih voda u reku.

Pre toga je cista kao i svaka druga planinska reka i spada medju cistije.
 
Pa licno mislim da se vidi napredak, trude se da izgleda bas extra. Postavili su nove reflektore do pola plaze gde se sada moze i nocno kupati opod osvetljenjem mislim. Voda jeste toplija za 2 do 4 stepena i bice jos toplija kada naprave neke ustave gore iznad plaze gde kako kazu voda treba da se zadrzava pa da se i t ako topli jos dodatno. U svakom slucaju dobro je ....

Pozdrav !!!
 

Back
Top