Drž'te lopova....

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Inače, interesantno je da je u vreme kada je ministar u Vladi Srbije za telekomunikacije bio Dragan Todorović iz Srpske radikalne stranke, koja sada najviše kritikuje visoke plate, u Telekomu tada plata generalnog direktora bila 13.500 nemačkih maraka.

Predsednik Upravnog odbora je u to vreme bio Vlajko Stojiljković i primao je 15.000 nemačkih maraka.

Prosečna zarada u Srbiji u to vreme iznosila je oko 100 nemačkih maraka.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=12&dd=02&nav_category=11&nav_id=331721

Sta reci...Postenjacine....:worth::mrgreen:
 
Ko je god u mogucnosti da ukrade, a da prodje nekaznjeno, to ce i uraditi. Tako je bilo i bice. Ovo je stav mene neutralne, stranacki neostrascene, da ne pomisli neko da branim Todorovica.
 
Овде је то лепо, укратко објашњено, партијаши су најгора врста људи!
ПАРТИЈАШИ
Ваше право име је лаж, а презиме похлепа. Свесни сте неостваривости својих идеја, у које ни сами искрено не верујете, а ипак се за њих залажете, кријући своје нечасне намере иза демагошких парола којима слуђујете србски народ. Незајажљиво желите власт и моћ и спремни сте на све само да бисте их се дочепали.
Ви сте уљези у бићу Србства, а ваша лажљивост равна је само вашем лицемерју и кукавичлуку. Својим странчарењем ви наносите несагледиву штету народу коме, како тврдите, припадате, али сте зато итекако корисни србским непријатељима.
Уз Божију помоћ, Србство ће прозрети вашу "језиву таму туђинску, са лепим именом и шареном одећом" и вратиће се на свој Богом благословени и освештани светосавски Пут са којег сте га ви одвлачили.
 
Todorovic je jedan od najantipaticnijih politicara , niti je to covek koji uliva u medijima u svojim nastupima neku harizmu , niti mi deluje kao sposoban organizaciono-tehnicki covek . Mislim kupovati placove u Batajnici za dinar po kvadratu pa to i u doba Kardelja nije bilo .
 

Back
Top