Opomena za spam

Tijana92

Početnik
Poruka
3
Danas sam dobila opomenu od adsl-a za takozvano spamovanje - i pojma nemam o cemu se radi... Navodno sam vrsila tu "nedozvoljenu" (ili kako su je vec nazvali u opomeni) radnju, navode mi nekakve zakone i clanove, optuzuju me da sam na veliki broj email adresa poslala te spam mailove i ja zaista ne znam kako se to dogodilo... Prete raskidom ugovora bez mogucnosti da se taj ugovor ponovo napravi...
Posecujem razne internet stranice, i mada koristim kaspersky mozda je u pitanju neki virus? Jer ja nisam slala nikakve mailove, posebno ne na veliki broj adresa, a imam email adresu hotmail.com i gmail.com... Da li je moguce da neko preko mog accounta to radi, ako mi je saznao sifru ili je greska u sistemu... ili nesto deseto? Nadam se da neko ima ideju o cemu se radi, kada sam zvala da pitam tamo u cemu je problem i sta sam ja to slala i gde, uputili su me na hiljadu razlicitih mesta i na kraju nigde nisam dobila odgovor jer "niko nije u to upucen", a taj neki kolega koji jeste navodno nije tu... Htela bih sto pre da resim ovaj problem, plasim se da se to nesto van mog znanja nastavi, te zelim obrisati moje accounte, ali ne znam smem li jos, radi te neke evidencije ili sta ja znam... U svakom slucaju zbunjena sam i treba mi pomoc, dakle sta je u pitanju i kako to da resim, valjda sam dovoljno jasna? Hvala u napred!
 

Back
Top