Nudizam

nisam i neću ni biti jer je to meni više nego smešno...da gledam one visuljke svuda unaokolo,ne hvala:lol::lol::lol:

dobro kazes, dobijes morsku boles' od tolikog klacenja
MSN-Emoticon-098.gif
 
Bila jednom van sezone, tako da je plaza bila pusta :lol:. U suprotnom, sumnjam da bih isla jer ne vidim bas neko zadovoljstvo da budem jos jedan od golaca na javnom mestu. Vise volim dobar kupaci kostim na sebi i da u njemu izgledam tako da sam zadovoljna onim sto videh u ogledalu, pre izlaska na plazu :D.

Cak je, mozda, intrigantnije i zanimljivije videti nekog/neku koji dobro izgledaju u kostimu, a ostalo samo naslucivati ;) :D.
 
sad malo ozbiljnije. :)
Mislim da svi promasjuete sustinu nudisticke plaze.
Tamo ko ide ne ide u "istrazivacku ekspediciju" nego se jednostavno ponasa onako kako mu je prirodno i ne obraca paznju na okolinu.
Vise na njih obracaju paznju oni "uz ogradu" i na pedalinama
:rotf: :rotf: :rotf:
 
sad malo ozbiljnije. :)
Mislim da svi promasjuete sustinu nudisticke plaze.
Tamo ko ide ne ide u "istrazivacku ekspediciju" nego se jednostavno ponasa onako kako mu je prirodno i ne obraca paznju na okolinu.
Vise na njih obracaju paznju oni "uz ogradu" i na pedalinama
:rotf: :rotf: :rotf:

:) jednom sam sa porodicom zalutala na neku zabacenu nudisticku plazu...nismo ni znali nego se latili istrazivanja okoline i nabasali na nju....i nismo odmah ni skontali da su svi goli, puno stenja, malo kupacha....e i krenusmo ti mi u kupacima u vodu....e kad su oni poceli da dizu glave i da nas sreljaju pogledom i sisa-visuljcima....ko kobci....oterase nas bre......:hahaha:
 

Back
Top