Nepoverenje

fishy fish.

Zainteresovan član
Poruka
154
izvinjavam se muskoj populaciji, ali ovo pitanje je prvenstveno nametnuto zenskoj populaciji.
i ako tema vec postoji, obavestite me pa brisite..


dakle, pitanje glasi:

da li ste nekad osetile cudno nepoverenje prema vasim partnerima, uprkos njegovim tvrdnjama da nije tako kao sto mislite?
kad jednostavno ne znate da li da verujete ili ne.. i na kraju se to pretvori u malu ljubomoru..

da li ste to dozivele? :confused:
 
e, pa ima objasnjenja tu :lol:
ali, stvar je u tome da ni uz nedostatak dokaza, ni uz objasnjenja se ne osecas bolje.

da li se to moze pripisati cuvenoj (zenskoj) intuiciji?
ili je to znak rastuce ljubomore?
 

da li ste nekad osetile cudno nepoverenje prema vasim partnerima, uprkos njegovim tvrdnjama da nije tako kao sto mislite?
kad jednostavno ne znate da li da verujete ili ne..
da li ste to dozivele? :confused:


:( Dozivela !
Taj mali crv je proradio u meni pa sam trazila i našla to sta sam trazila.
Naivno mislis da poznajes nekog i onda zelis da mu verujes čak i kada kaže da to što si videla ipak nije tako....

Al djavo mi nije dao mira , pa sam opet trazila i ponovo pronašla ...iiiii....

osim toga po takvim stvarima valja čačkati samo ako si spremna na istinu, ma kako gorka bila

I tu se sad nadovezujem na Milevicu...povrdila me istina !

Za 5 sekundi stvar se okrene up-side -down....pa kad kreneš da premotavaš film...vidiš i ono što se možda nikada nije dogodilo , al ni Bog više ne može da te ubedi u suprotno.


Zato , pažljivo...hodaš po tankoj liniji.
Nebitno dal je u pitanju ljubav , prijateljstvo , il partnerstvo...granica nepoverenja se lako prelazi, i dok pljesneš dlanom o dlan , nema više poverenja , a sa njim i sve drugo ode u ponor.
 
da, ali zar nisi rekla da si pronasla to sto si trazila?
:confused:
to mozda znaci da ima neceg, i ne treba zmuriti pred istinom,ako vec nesto postoji (sto na kraju i nadjes) ?

jeste da je nezgodno cackati, ali koliko vidim, u vecini slucajeva i nadjes nesto.. sta bi bilo da niste trazili? mozda biste ziveli u nekoj vrsti lazi?.. :think:

ili kako si to mislila :?:
 
izvinjavam se muskoj populaciji, ali ovo pitanje je prvenstveno nametnuto zenskoj populaciji.
i ako tema vec postoji, obavestite me pa brisite..


dakle, pitanje glasi:

da li ste nekad osetile cudno nepoverenje prema vasim partnerima, uprkos njegovim tvrdnjama da nije tako kao sto mislite?
kad jednostavno ne znate da li da verujete ili ne.. i na kraju se to pretvori u malu ljubomoru..

da li ste to dozivele? :confused:


ih... cim to osetis, znaj da se nisi zeznula! jos te ubededjuje da tripujes... tj pravi kretena od tebe :)
 
izvinjavam se muskoj populaciji, ali ovo pitanje je prvenstveno nametnuto zenskoj populaciji.
i ako tema vec postoji, obavestite me pa brisite..


dakle, pitanje glasi:

da li ste nekad osetile cudno nepoverenje prema vasim partnerima, uprkos njegovim tvrdnjama da nije tako kao sto mislite?
kad jednostavno ne znate da li da verujete ili ne.. i na kraju se to pretvori u malu ljubomoru..

da li ste to dozivele? :confused:

Ја нисам никад била у таквој ситуацији.
 
da, ali zar nisi rekla da si pronasla to sto si trazila?
:confused:
to mozda znaci da ima neceg, i ne treba zmuriti pred istinom,ako vec nesto postoji (sto na kraju i nadjes) ?

jeste da je nezgodno cackati, ali koliko vidim, u vecini slucajeva i nadjes nesto.. sta bi bilo da niste trazili? mozda biste ziveli u nekoj vrsti lazi?.. :think:

ili kako si to mislila :?:

Da budem iskrena , počela sam da trazim onda kad sam osetila nešto.
Al to ne znači obavezno da ces uvek naći ako tražiš.

Pored toga , ako neko hoće da te prevari ili sta vec , on ce to da uradi tako da nikad ne provališ.
Živeti u stalnom razmišljanju da li se to možda dešava il se možda već desilo, je dosta opterećujuće i frustrira.

Zato , počni od sebe ...preispitaj se zašto tako misliš, da li si ipak malo paranoična il osećaš da tu realno nešto postoji.
Pa ako je ovo drugo, stisni zube i kopaj.

Al budi spremna da ako nadješ nešto možeš da izgubiš nešto što voliš...i nekog do koga ti je jako stalo.
Ili da oprostiš ...ako možeš !

Dal mi je žao što sam kopala, pitaš???

Paaaaa...žao mi je jer me bolelo, al osećala sam to nešto i morala sam sebi da olakšam.


Tu ti niko ne može dati savet...na tebi je !
 
izvinjavam se muskoj populaciji, ali ovo pitanje je prvenstveno nametnuto zenskoj populaciji.
i ako tema vec postoji, obavestite me pa brisite..


dakle, pitanje glasi:

da li ste nekad osetile cudno nepoverenje prema vasim partnerima, uprkos njegovim tvrdnjama da nije tako kao sto mislite?
kad jednostavno ne znate da li da verujete ili ne.. i na kraju se to pretvori u malu ljubomoru..

da li ste to dozivele? :confused:

Ako već nisi sigurna u njegove reči, ti posmatraj njega. Posmatraj njegove oči, usta i pokrete tela dok ti govori.
Ak ti to ne pomogne. Belaj, snalazi se...

e, pa ima objasnjenja tu :lol:
ali, stvar je u tome da ni uz nedostatak dokaza, ni uz objasnjenja se ne osecas bolje.

da li se to moze pripisati cuvenoj (zenskoj) intuiciji?
ili je to znak rastuce ljubomore?
Čuvena ženska intuicija? Nadasve. :lol:


ih... cim to osetis, znaj da se nisi zeznula! jos te ubededjuje da tripujes... tj pravi kretena od tebe :)

Ti ili znaš tipa o kome je reč ili si retard? Pitanje je sad. Ajd sreće ti zezni se da odgovoriš na ovo pitanje.
 
izvinjavam se muskoj populaciji, ali ovo pitanje je prvenstveno nametnuto zenskoj populaciji.
i ako tema vec postoji, obavestite me pa brisite..

dakle, pitanje glasi:

da li ste nekad osetile cudno nepoverenje prema vasim partnerima, uprkos njegovim tvrdnjama da nije tako kao sto mislite?
kad jednostavno ne znate da li da verujete ili ne.. i na kraju se to pretvori u malu ljubomoru..

da li ste to dozivele? :confused:
Verujem partneru.Poverenje se samo jednom gubi.Bez poverenja nema ni partnera.To naravno ne znaci slepo poverenje,ali u sustinskim,bitnim,bazicnim stvarima,uvek verujem.I ocekujem isto.Onog momenta kad poverenje nestane to je kraj.
 

Back
Top