Basilisk

robinhood

Zainteresovan član
Poruka
173
Mislim da ova anima zasluzuje da ima svoju temu

Ko gleda(a to je ustvari niko) neka pise

Pored ljubavne price ova anima ima i nindze,njihove tehnike i jos mnogo dobrih stvari
Neki od ovih likova su i u Ninja Scroll-u

 
Poslednja izmena:
Jao evo video sam sta je u zadnjoj epizodi....Pa i nije bas zabavno jos to bio neki amv sa nekom tuznom pesmom evo suze mi krenuse....Dobro nisu ali je tuzno ovo sto se dogadja u svetu ..........anime-a
 
Nisam mislio glupi anime....Mislio sam kao to nije stvarnost i tako a gde anime moze da bude glup CCCC .

btw. O cemu se radi u zadnjoj epizodi ja nista nisam razumeo.....Jel neko umire?

Da umiru oboje i Oboro i Gennosuke,odgledaj i videces kako umiru,sta je to ja sam odgledao za dva dana,po 10 do 12 epizoda
 
ja sam slucajno naletela na ovu anime i odusevila sam se (iako,gledala sam tek par epizoda :) ) ali ima neku posebnu atmosferu i mnogo jaku pricu...sve u svemu,so far : GREAT!
inace,malo sam kopkala po netu i navodno neki od ovih likova su i istorijski postojali :)
 
Uopste se nisam odusevio.... Los je kraj... Uzasno los...
Oboro je ispala tolika jadnica.... Glupaca... Tenzen je najbolji lik u celom Anime- u....Jedina dobra stvar u Basilisku je to sto je Iga pobedila ( Iga klan )... :D
 
Poceo sam da gledam i nije mi bas najjasnije o cemu se radi. 20 nindzi i dva sakrivena sela se medjusobno bore, ali neznam zbog cega, valjda zato ko ce nad kim da vlada.:dontunderstand: Jel moze neko da mi objasni, a da mi negovori shta ce biti kasnije...
 
Ta dva sela su oduvek u svadji... Pre 200 godina ( pre radnje u seriji ) potpisano je primirje... Sad se primirje rusi, i ono selo koje prvo ubije 10 odabranih Ninji drugog sela pobedjuje... xD
 

Back
Top