MMA SECUTOR TEAM & BJJK BEOGRAD

secutorgrappling2011.jpg


Prvenstvo Srbije u Grapplingu 2011

Rezultati Secutor tima:

-65 kg Vukoje Stesevic I mesto( grappling ) , I mesto ( pankration )
-70kg Aleksandar Milicevic I mesto ( grappling )
-70kg Nikola Mitrovic III mesto ( grappling )
-80kg Teo Afar III mesto ( grappling )
-90kg Bojan Arsic V mesto ( grappling )
-90kg Ignjatovic Marko I mesto (pankration)

grapplingmedalje.jpg
 
Na MMA takmičenju (28.05.2011.), koje je održano u sportskoj hali u Pančevu "Secutor Team" ostvario je sledeće rezultate:

1. Kosanović Mateja (Secutor) vs (Cobra, Pančevo) 65kg - Kosanović Mateja (Secutor), R1 Triangl

2. Limon Kovtun (Secutor) vs Lazar Brkić (CDS) 75kg - Lazar Brkić (CDS), R2, odluka sudija


Kosanović Mateja - Secutor MMA Team
 
yuzhnyukrain.jpg

Na FILA prvenstvu Evrope u Grapplingu i MMA (Combat Grapplingu) održanom od 09.06. – 11.06. 2011. u Ukrajini u gradu Yuzhny, reprezentacija Srbije je osvojila ukupno 8.medalja: 2 zlatne, 3 srebrne, 4 bronzane medalje i u disciplini Grappling GI (u kimonu) zauzela 3.mesto ekipno.

reprezentacijasrbije.jpg


U disciplini Grappling NO GI (bez kimona) reprezentacija Srbije je osvojila 2 medalje.
 
U muškoj konkurenciji:
 
-apsolutna Uroš Čulić, II mesto
 
U ženskoj konkurenciji:
 
-apsolutna Ana Tuba, II mesto
 
 
U disciplini Grapplin GI (u kimonu) reprezentacija Srbije je osvojila 6 medalje i tako zauzela 3. mesto ekipno.
 
Osvajači medalja u muškoj konkurenciji su:

25489413879449544611707.jpg

- 70 kg Aleksandar Milićević, II mesto
- 80 kg Aleksandar Rajačić, I mesto
- 110 kg Predrag Budić, I mesto
 
U ženskoj konkurenciji osvajači medalja su:
- 55 kg Merima Galetin, III mesto
- 65 kg Ira Tuba, III mesto
- apsolutna Ana Tuba, III mesto

 
U disciplini Combat Grappling  reprezentacija Srbije je osvojila 1 medalje.
 
U muškoj konkurenciji:

- 75 kg Kotur Siniša, III mesto
 
Poslednja izmena:
TRENINZI TOKOM LETA!

2011forum.jpg


Klub "SECUTOR" tokom leta organizuje treninge MMA-Grappling-BJJ uz posebne pogodnosti i popuste za nove članove! Treninzi se održavaju u aklimatizovanoj sali i mogućnost upisa imaju muškarci i devojke stariji od 12 godina.

Detaljnije informacije možete dobiti na našem sajtu: www.mmabeograd.org.rs
 
Poslednja izmena:
deltacity.jpg


Akademija SECUTOR učestvovaće na Multi sport manifestaciji koja će se održati od 19.09 - 25.09.2011. u prostoru ulaznog Atrijuma Delta City.

Tokom Multi sport manifestacije, članovi SECUTOR akademije prezentovaće MMA - Grappling - BJJ.

Raspored prezentacija je:
20.09. - 22.09. - 25.09. u intervalima od 20:30 - 20:45 i 21:15 - 21:30
 
Na SVETSKOM PRVENSTVU U GRAPPLING-U I COMBAT GRAPPLING-U 2011, reprezentacija Srbije je osvojima ukupno 15 medalja i ekipno 2. mesto u Combat Grappling.
SECUTOR TIM je ostvario sledece rezultate:
-2.mesto Combat Grappling, -65kg, KOSANOVIC MATEJA
-3.mesto Grappling GI, -65kg, STESEVIC VUKOJE
-3.mesto Combat Grappling, -70kg, MILICEVIC ALEKSANDAR
-3. mesto Combat Grappling, -80kg IGNJATOVIC MARKO

cg2tc.jpg


combatgrappling20111001.jpg


secutor20111001manja.jpg


medaljew.jpg
 
Da li je moguce u Secutoru trenirati samo BJJ ili Grappling ili se oni rade u sklopu MMA treninga? Da budem jasniji, da li postoje, na primer, 3x sedmicno treninzi gde se rade iskljucivo jedno od ove dve stvari, izuzimajuci MMA? Pitam jer zbog specificne povrede koju sam vise puta obnavljao (koleno) ne bih smeo da radim previse u stand up zbog rizika od obnavljanja povrede i zato mi koncept MMA koji obuhvata i stand up ne bi bas odgovarao.
 
Da li je moguce u Secutoru trenirati samo BJJ ili Grappling ili se oni rade u sklopu MMA treninga? Da budem jasniji, da li postoje, na primer, 3x sedmicno treninzi gde se rade iskljucivo jedno od ove dve stvari, izuzimajuci MMA? Pitam jer zbog specificne povrede koju sam vise puta obnavljao (koleno) ne bih smeo da radim previse u stand up zbog rizika od obnavljanja povrede i zato mi koncept MMA koji obuhvata i stand up ne bi bas odgovarao.
Ja koliko znam može, jer stand up rade kao poslednji segment treninga
 
Treninzi su razdvojeni na tri dela po sat vremena. Od 20-21h je BJJ kimono, od 21-22h je BJJ bez kimona ili Grappling i od 22-23h je MMA. Svako ima mogucnost da trenira sta pozeli. Ovo podrazumeva da mozes trenirati sva tri segmenta za istu clanarinu....

Samo problem tvog kolena ti nece olaksati rad u parteru. U parteru se dosta kleci i oslonac su kolena.
 

Back
Top