plishana trenerka i shampinjoni

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
yebote, ne mogu da shvatim
da se toliko primate
sitne dusice
prepoznacete se same
ljubomorne i zavidne
na mladost, pamet i lepotu

sve ono sto biste same volele da imate
i mislite da imate

neverovatno
bljuc

a mi decaci ili cike ?

ja vidim samo jednu devojku kojoj je ogledalo jedina drugarica i sva pamet joj je u odrazu.
prepoznace se sama i nece reagovati. ako odreaguje onda nema trunke pameti samo DUGACAK JEZIK I MALOGRADJANSTINU DA SE PREPIRE SA SVIMA i pametuje a ima tako malo godina a tako prepotentna....tuzno....ali to je nasa realnost


:bye:
 
a mi decaci ili cike ?

ja vidim samo jednu devojku kojoj je ogledalo jedina drugarica i sva pamet joj je u odrazu.
prepoznace se sama i nece reagovati. ako odreaguje onda nema trunke pameti samo DUGACAK JEZIK I MALOGRADJANSTINU DA SE PREPIRE SA SVIMA i pametuje a ima tako malo godina a tako prepotentna....tuzno....ali to je nasa realnost


:bye:

ma dobro...svi smo mi u tim godinama bili buntovni, najpametniji...moramo je shvatiti...:lol:
Ej...ide deka DLOA u teretanu...nemo' mnogo da pišete, ko će sve to posle da iščita...
 
a mi decaci ili cike ?

ja vidim samo jednu devojku kojoj je ogledalo jedina drugarica i sva pamet joj je u odrazu.
prepoznace se sama i nece reagovati. ako odreaguje onda nema trunke pameti samo DUGACAK JEZIK I MALOGRADJANSTINU DA SE PREPIRE SA SVIMA i pametuje a ima tako malo godina a tako prepotentna....tuzno....ali to je nasa realnost


:bye:
:)
ma daj ne zezaj
da li mislis
da bi iko mogao
da postavi ovu temu kao OZBILJNU temu?
a to sto su se
kokosi
primile
mnogo govori o njima
ovaj forum ode u tri lepe
zahvaljujuci "ekipi"
 
:)
ma daj ne zezaj
da li mislis
da bi iko mogao
da postavi ovu temu kao OZBILJNU temu?
a to sto su se
kokosi
primile
mnogo govori o njima
ovaj forum ode u tri lepe
zahvaljujuci "ekipi"

upravo...
a ja necu odgovoriti na koemntar chike yiyoypoyima
jer mislim da nema preterano smisla, jer moju dushu dotakao - nije, vec je samo naslagao par srodnih rechi koje smuljane liche na celinu...a rechi su precenjene...
 
a mi decaci ili cike ?

ja vidim samo jednu devojku kojoj je ogledalo jedina drugarica i sva pamet joj je u odrazu.
prepoznace se sama i nece reagovati. ako odreaguje onda nema trunke pameti samo DUGACAK JEZIK I MALOGRADJANSTINU DA SE PREPIRE SA SVIMA i pametuje a ima tako malo godina a tako prepotentna....tuzno....ali to je nasa realnost


:bye:



krompirko, sve si rekao. nemam sta da dodam.
:cmok: za ovo, pa se kuckamo.

:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top