Bogomoljke

..nije, nego zato shto prihvata choveka kao vodju chopora..a vodja stalno mora da dokazuje da je jachi, pa mu to dodje normalno..nemeresh uporedjivati psa i choveka...bre..:rtfm:

cak i kada ih siba...preko ledenih bespuca...al sam pojetski romantino nastrojen :lol:
moje vidjenje divinisticnih teorija ne zelim da opisujem...ali covek je svakako uzviseno bice...pak...darvinisticke teorije su jako zabavne...ali zasto copor...recimo krdo...beli pastuv pasao je u polju i covek mu je prisao...a koliki je covek u njegovim ocima bio...barem ako je verovati zvanicnoj nauci :???:
 
A što tako, zar se ti nisi vratila u normalu?[/QUOTE

jos uvijek sam u bedaku, mada to teska srca priznajem.:(

Ma daj bre, opusti se i guraj napred.
Kad sam ja shvatio kakvu je ovcu od mene jedna napravila, prvo sam bio u bedaku, pa je to smenila paleta raznih emocija, a na kraju sam skapirao da je ipak najjače bilo osećanje stida što sam dopustio sebi da budem ovca. I povredjena sujeta, naravno...
Onda sam smogao snage da joj (u svojoj duši) hrišćanski oprostim i poželim sve najbolje, a ja sam krenuo dalje dišući punim plućima. :cool:
 
Slušam ovu stvar,
pa nešto razmišljam...
Poznato je da neke žene svoje partnere psihički toliko upropaste da se posle ovi jadnici dugo oporavljaju, ako se ikad i oporave.
4umaši, imate li takvih iskustava, ili znate nekog ko je tako nastradao?
Urmašice, sažvaćete li pa ispljunete vaše muškarce, pre nego što krenete na sledeću žrtvu?

Ovo bi trebala biti ozbiljna tema, ali kad je ozbiljno, onda je i dosadno, zato udrite kako vam odgovara!

jel ti to oces da kazes da nema obrnute situacije:dash::roll:...vrhunac....:rotf:
 
Mushka taktika, zzenska taktika....sve ti je to isto...zzrtva i dzelat ne biraju pol.

..insistiram na tome da je ovo zzemska taktika u barem 90% sluchajeva..a mozze da se desi svakome..ja to pripisujem nekoj vrsti hormonskog dizbalansa..onome kome se to desi jednostavno na odredjenu sliku ili situaciju reaguje luchenjem neke vrste koktela..i nemre se odbraniti..ne zheli se braniti..jako je to..desilo se meni jedno..dvaput..fala bogu sad sam veliki..:mrgreen:
 
Slušam ovu stvar,
pa nešto razmišljam...
Poznato je da neke žene svoje partnere psihički toliko upropaste da se posle ovi jadnici dugo oporavljaju, ako se ikad i oporave.

4umaši, imate li takvih iskustava, ili znate nekog ko je tako nastradao?
Urmašice, sažvaćete li pa ispljunete vaše muškarce, pre nego što krenete na sledeću žrtvu?

Ovo bi trebala biti ozbiljna tema, ali kad je ozbiljno, onda je i dosadno, zato udrite kako vam odgovara!

evo odgovora na tvoju "dilemu":hahaha::hahaha:

 
svi su se posle mene dobro snasli i ne vidim da im ista fali....i neka je tako...necu nikog na dusi....proslost je proslost i samo lepo treba da se pamti....

To se oni samo foliraju i prave jaki pred tobom. Kad te sretnu sve je kao OK i cool :cool:, a čim im okreneš ledja pobegnu u neki ćošak gde ih niko ne vidi :cry: ...
 
Zbog toga sam i otvorio temu - interesuje me kako to glupson nikad ne shvati (bar ne na vreme) da treba da beži odatle?
Shvata, ali nece da vjeruje u to... Lakse je zavaravati se i zivjeti u svijetu maste, nego realno i trezeveno pogledati istini u oci... Ona umije da boli...
A, nemoj da zaboravis i efekat unistenog samoppostovanja... Nerijetko dominator svoju zrtvu uvjeri u to da ne vrijedi ni za sta drugo, osim da bude neciji (njegov) otirac...
 
To se oni samo foliraju i prave jaki pred tobom. Kad te sretnu sve je kao OK i cool :cool:, a čim im okreneš ledja pobegnu u neki ćošak gde ih niko ne vidi :cry: ...

:think: zasto tako mislis???? ja sam stava da vreme sve leci i da su svi oni u drugim zivotnim pricama gde ja vise nemam mesto....a nisam neka fatalna, ne ne....za to se treba biti tajanstven i nepredvidiv a kod mene je sve kristalno jasno.....:whistling:
 
Kud otvorih ovu temu...taman sam se probudila na normali...

...malo je onih ljudi koji povredjuju namerno...to hucu da kazem...osecanja ponekad jednostavno izmaknu kontroli...

Stajem.
 
Shvata, ali nece da vjeruje u to... Lakse je zavaravati se i zivjeti u svijetu maste, nego realno i trezeveno pogledati istini u oci... Ona umije da boli...
A, nemoj da zaboravis i efekat unistenog samoppostovanja... Nerijetko dominator svoju zrtvu uvjeri u to da ne vrijedi ni za sta drugo, osim da bude neciji (njegov) otirac...

Sve je recheno...i svako mozze da se nadje i u jednoj i u drugoj ulozi....
 
"Lakse je zavaravati se i zivjeti u svijetu maste, nego realno i trezeveno pogledati istini u oci"

Definitivno tacno, tesko za primenu, ali moguce.

Razum, realnost...sta god da nam se desava...znam da mozda zvuci hladno, ali je tako.
 
Nikad do sad nisam tako nešto poželeo, štaviše, o tome nisam hteo ni da razmišljam. Ali sada sam, evo, razmislio i odlučio. Možda sam malo manje "evo razmislio", ali sam zato sto posto "odlučio".

Dobro je za pesnika, kada u svakom trenutku ima nekog ko će da ga kinji i muči.
Cenim da će Gošćica u tome biti vrlo dobra, i zato ću je uzeti za Muzu. :cool:
 

Back
Top