Warhammer Online: Age of Reckoning

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Master_Chief

Veoma poznat
Poruka
11.749
Evo mene opet,ovaj put sa novom online igrom,Warhammer Online.
Ima li josh ko sem mene da igra?Koja klasa,rasa level?
Ja sam lvl 23 Chaos Chosen,evo malo jache od 7 dana kako igram i ekstra je igra,sad u stvari vidim kako igra treba da bude kad je tek pustena u prodaju,AoC je tako bio nedovrsen to je neverovatno,da ne govorim koliko greshaka u igri sam nashao u orvih nekoliko levela.
U Warhammeru imalo je nekoliko ali se moze igrati,nijedan quest nije zabagovao,klase su tolko kolko izbalansirane u PvP.PvP je ekstra u ovoj igri,bolji nego u WoW,svako ima shansu da pobedi.
Onda public quest gde se skupi i po 30 playera da ubija bosa a da pri tom ne morash biti ni u grupi ni u raidu jer je loot sistem super odradjen,po uchinku,koliko si pomogao da se quest uradi toliko poena dobijesh plus posle toga dodje roll.

Slike idu u sledecem postu
 
FictivisionM_008-1.jpg

FictivisionM_009-1.jpg
 
ja sam poslao sestru (koja je na faxu) da de i tamo mi kupi,pa cu danas-sutra dobit igru.....
ja cu uzet orc choppa...
i bacha vac smo pricali o tome da je aoc dobar samo popaljenicima ko ti XD
i da bas si LOL od moda kad je ISTA potpuno tema vec otvorena bacha za ovo ti dajem rep poen XD

rofl koji mod
 
ja sam poslao sestru (koja je na faxu) da de i tamo mi kupi,pa cu danas-sutra dobit igru.....
ja cu uzet orc choppa...
i bacha vac smo pricali o tome da je aoc dobar samo popaljenicima ko ti XD
i da bas si LOL od moda kad je ISTA potpuno tema vec otvorena bacha za ovo ti dajem rep poen XD

rofl koji mod

ma reko sam samo da NEMA greshaka i thx za poen :D gledacu da uzvratim xD
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top