Iced Earth

mortishaaa

Iskusan
Poruka
6.304
hm..... sad sam bila na pretrazi i nisam mogla ddda verujem da nema ni jedna jedina tema o njima!!!! :(
nego.. sta vi misllite o njima.. omiljeni cd.. spot.. (ako ih imaju) i sl. sta mislite o novom albumu.. ma bilo sta

POZ za sve 8)
 
Ma ja sam jos uvek na onim proverenim starim... :lol: :lol: :lol: Ne znam stvarno,ali poslacu Iced-a na ovu temu,on je slusao i klipove je skinuo sa neta,pa ce ti on sve to lepo nadugacko i nasiroko objasniti.... :wink:
 
IE su fenomenalni!!!!
Najvise mi se dopada pesma Dante's Inferno mada i
Angel's Holocaust je strava.Malo su uprskali sa Dark Saga, ali su to posle lepo ispravili sa Something Wicked This Way Comes i Horror Show.
Novi album Glorious Burden im je takodje odlican!!!

Odlican bend, inace jos bolji su uzivo!!!!!!
 
mortishaaa:
hm..... sad sam bila na pretrazi i nisam mogla ddda verujem da nema ni jedna jedina tema o njima!!!! :(
nego.. sta vi misllite o njima.. omiljeni cd.. spot.. (ako ih imaju) i sl. sta mislite o novom albumu.. ma bilo sta

POZ za sve 8)

da ja imam neke spotove (tako da postoje)
 
Ja imam od njih "Dark Saga", na originalu, i fenomenalan mi je! Super su! A najbolje od svega mi je "The Suffering" sa gore pomenutog albuma. A poslednja pesma u tom serijalu. . . UBIJA!!! Kad god je cujem dodje mi da secem vene koliko je dobra. Onaj zenski vokal je FENOMENALAN!!!
 
Bleak WinterFullMoon:
mortishaaa:
ja volim i I died for you.. mada kad pogledam malo bolje reci i nije nesto... ali je ipak mnogo gotivim :D

kako bre nije nesto?PA bas je muzika tu nikad losija a reci nikad jace...
covece pa te reci sam napisao na jedno papirno srce koje sam poklonio voljenoj osobi :wink:
znaci da ipak nose neku tezinu...
aaaaaa ma muzzika ja straaaaaaaaavaaaaaaaaa to sam zaboravila da kazem.. ali reci nesto u poslednje vreme ne gotivim koliko sam pre... pre sam bila odusevljena, sad me je to malo proslo :wink:
 
Anonymous:
IE su fenomenalni!!!!
Najvise mi se dopada pesma Dante's Inferno mada i
Angel's Holocaust je strava.Malo su uprskali sa Dark Saga, ali su to posle lepo ispravili sa Something Wicked This Way Comes i Horror Show.
Novi album Glorious Burden im je takodje odlican!!!

Odlican bend, inace jos bolji su uzivo!!!!!!
otkud znas kakvi su uzivo???? :( :( :( :D
 
mortishaaa:
Anonymous:
IE su fenomenalni!!!!
Najvise mi se dopada pesma Dante's Inferno mada i
Angel's Holocaust je strava.Malo su uprskali sa Dark Saga, ali su to posle lepo ispravili sa Something Wicked This Way Comes i Horror Show.
Novi album Glorious Burden im je takodje odlican!!!

Odlican bend, inace jos bolji su uzivo!!!!!!
otkud znas kakvi su uzivo???? :( :( :( :D

Pa verovatno sto sam ih gledao jedno 5-6 puta u USA, i svaki put su bili sve bolji i bolji.
 
Anonymous:
mortishaaa:
Anonymous:
IE su fenomenalni!!!!
Najvise mi se dopada pesma Dante's Inferno mada i
Angel's Holocaust je strava.Malo su uprskali sa Dark Saga, ali su to posle lepo ispravili sa Something Wicked This Way Comes i Horror Show.
Novi album Glorious Burden im je takodje odlican!!!

Odlican bend, inace jos bolji su uzivo!!!!!!
otkud znas kakvi su uzivo???? :( :( :( :D

Pa verovatno sto sam ih gledao jedno 5-6 puta u USA, i svaki put su bili sve bolji i bolji.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaa necu!!!!!!!!!!!!!!! blago tebi... ah.... sta bih ja dala.... pa pricaj kako je bilo na nekom... pleaseeeeeeeee :D
 
Mnogo velika faca onaj Gost!!! A ja da ti kazem uzivo nisu bas tako dobri.Ja ih nisam gledao uzivo ali imam live spotove.Fali im energije i ne zvuce kao na albumu.Deluju nezainteresovano.Steta sto je tako ali tako je.Inace ja ih jako volim i mo jsu omijeni bend.Toliko....
 
Iced:
Mnogo velika faca onaj Gost!!! A ja da ti kazem uzivo nisu bas tako dobri.Ja ih nisam gledao uzivo ali imam live spotove.Fali im energije i ne zvuce kao na albumu.Deluju nezainteresovano.Steta sto je tako ali tako je.Inace ja ih jako volim i mo jsu omijeni bend.Toliko....
he he he he, malo se oseca miris zavisti, ali sta da ti radim. Gledati ih na TV i uzivo svakako nije isto i nikada nece biti. Kad ih (ako ih ikada) budes gledao uzivo i sam ces uvideti glupost sopstvenog iskaza.
Zivi bili pa videli!
 
Video sam dovoljno.Znas....u Enteru budu zivlje svirke.Ti kao iskusan treba to da znas.Verovatno si bio i na Slayeru,Sepulturi...a mozda i na Nirvani prosle godine,kazu da Kurt nikad bolje nije izgledao.Bio bih ljubomoran naravno da si ti zaista bio na njihovoj svirci.Pa IE ne svira cesto,a ti video njih 5-6 puta?!?! Da ih nisi pratio iz grada u grad?Ma garant si iz Gardinovaca.A njihov novi album uopste nije dobar...iskopirani Maideni 100%.Neverovatna transformaija.Onaj Owens is bas srusio.Sada su klasican heavy.Toliko opet....
 
mortishaaa:
sonne:
mortishaaa:
hm..... sad sam bila na pretrazi i nisam mogla ddda verujem da nema ni jedna jedina tema o njima!!!! :(
nego.. sta vi misllite o njima.. omiljeni cd.. spot.. (ako ih imaju) i sl. sta mislite o novom albumu.. ma bilo sta

POZ za sve 8)

da ja imam neke spotove (tako da postoje)
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kakvi su???? :D :D :D :(

Pa malo su mi smesni ali OK treba imati to!
 
zasto je ova tema pala :cry:

ja da je vratim na vrh :D jao ljudi kakvu kosu ima onaj pevac ..... :balavko:! imam jedan njihov koncert.. i milina gledati.. ispravka bivsi pevac.. nazalost :cry: POZ
 
melancholy je preeeeterana stvar!!! samo mnogo je bre tesko naci njihove albume po novom sadu! ljudi pomagajte,recite mi gde to da nabavim ili makar mp3 colekciju ili nesto slicno.
POZ
 

Back
Top