Consecration

Limunovo_Drvo

Veoma poznat
Poruka
13.737
Baš sam mnogo smoren ovih dana po pitanju muzike (više se raspadam uz Block Out i Bjesove)... i tako trošeći svoj dragocijeni život rovareći po internetu, iznenada naletih na ovaj bend... pošto uvijek volim prvo da čujem i vidim nešto prije nego dam sud, tako uradih i ovaj put...
Svidjelo mi se ovo nekoliko pjesama što sam saslušao, sad skidam još...
Valjda će ekipa benda neće ljutiti ako vam ja ostavim link (kad bi se kažnjavalo ostavljanje linkova za download muzike ja bih dobio veću kaznu nego oni španski teroristi što su dobiti po 1500 godina, a osuđeni na maksimalnih 30, koliko se može služiti)

no da ne serem po ovako usranom uvodu još više:
http://popboks.com/vest.php?ID=7360
tu su linkovi za oba albuma


Pošto sam se odavno naložio na Opeth (nedavno = godinu i kusur), prva pjesma koju sam čuo podsjetila me na onaj njihov blek metal stajl...
opet kenj.am
nego ljudi, skinite, poslušajte, i dajte svoj sud o ovome... možda neko već ima ko ih sluša

ae uzdravlje i uživajte u dobroj muzici
 
Poslednja izmena:
Inače bend je učinio jednu zanimljivu stvar...
Kao i Nine Inch Nails pustili su na net svoj album, da se besplatno može skidati... i to ne jedan, već dva albuma...
tako da mislim, nisu komercijalno s.ranje neko
 
Znam da vas mrzi da čeprkate linkove za pojedinačne pjesme...
Album "AUX"

2ndApril.jpg

"2nd april 2008."

Inače, sad sam se sjetio da mi je ovaj simbol poznat... pa ima ga Nikola Vranjković na majici koju je nosio kada se slikao sa mnom!
 
hm... sad uvidjeh sličnost njih i Block Outa...
naime, Block Out ima pjesmu Zorka... a Consecration pjesmu Rinasek, a to je lijek koji pravi farmaceutska kuća Zorka iz grada po imenu Šabac
 
Poslednja izmena:
Tek sad vidim ovu temu. O.o

26.10. u Livingroom-u su bili p r e d i v n i :heart: :heart:
Neuporedivo su bolji uživo...Sledeći koncert je u decembru (NS i BG).
Sad sa većim nestrpljenjem iščekujem njih, nego Block Out.
Svakako, preporuka svima.
 

Back
Top